Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is van/volt ilyen? Mit...

Másnak is van/volt ilyen? Mit tudok vele csinálni? Tudnátokgyógyszert ajánlani rá?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok már menstruálok és a fejlődésem teljesen rendben van.Ám a bugyimon a váladékon kívül más is meg szokott jelenni.Sárga,barnás foltok.Azt hiszem ez valami gyulladásnak a jele.DE mit csináljak?Még életemben nem voltam nődokinál.(félek is tőle)Nem tudnátok valami gyógyszert ajánlani rá?Valami otthon használatosat?

2013. júl. 30. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
A menzesz első napjához számítva mikor jelennek meg a sárgás barna foltok ?
2013. júl. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen..Folyamatosan megjelennek minden nap.És nem tudok vele mit csinálni :(
2013. júl. 30. 10:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne félj a nőgyógyásztól! Sokkal jobban kell félni attól,h kialakul egy krónikus gyulladás,ami okozhatja a panaszaidat.
2013. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi akkor majd elmegyek nőgyógyászhoz.... :)Köszi
2013. júl. 30. 10:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor még is csak nőgyógyászhoz kellene menni, ha mindennap van.

Keressetek gyermek nőgyógyászati szakrendelést vagy tinirendelést. Tény és való fiatal vagy, de ezt így nem lehet megállapítani, hogy hüvelygyulladás miatt van ez a barna pecsételő vérzés vagy ez is a méhüregből származik.

Ha barna az is vér, csak kevés és lebomlott már.

2013. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez orvosra tartozik.
2013. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Nekem is ez a problémám...voltál?? Milyen volt? Hogy zajlott?? Hogy mondtad el anyukádnak??? Kérlek válaszolj :)
2013. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!