Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 és fél éves vagyok, és még...

12 és fél éves vagyok, és még nincs meg a menzeszem. Mellem egyáltalán nincs, én vagyok az osztályban a legfejletlenebb. Lehet valamit csinálni hogy gyorsabban fejlődjek?

Figyelt kérdés
(Ahol kell ott már szőrös vagyok, fehérfolyásom is van,de semmi mellem nincs)
2013. júl. 15. 09:53
1 2
 1/11 anonim válasza:

Ne aggódj.Mellem nekem is 13 évesen kezdett el nőni.(bár most sem nagy)Menzeszem meg 14 évesen lett,de már nekem is ugyan az volt mint neked.

14l

2013. júl. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel nem tudsz mit csinálni. Amikor már lesz menzeszed felgyorsul a mell növekedése,de lehet,h soha nem leszel igazán nagy mellű nő. És ezen később is csak plasztikai műtéttel lehet változtatni. Ezt csak azért írom,h ne dőlj be különböző csodaszernek titulált méregdrága vacaknak.
2013. júl. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Várj türelemmel! Örülj, hogy egy-két gonddal kevesebb van még neked. Amikor megjön meg arra fogsz panaszkodni, hogy nem tudsz menni nyaralni önfeledten, mert éppen megjön addigra. Ne akard siettetni. Van aki gyorsabban, más lassabban "fejlödik". Biztosan igy is nagyon csinos lány vagy!
2013. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen normális hogy még nincs nagy melled 12 és fél évesen! Mindenki más ütemben fejlődik, de senki nem tehet róla, hogy mikor, és egy nagy mellű lány sem értékesebb kis mellű társainál!
2013. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 15. 12:29
 6/11 anonim ***** válasza:

az azért érdekes 1. válaszoló!

nekem 11 évesen kezdett nőni a mellem és szintén 14 évesen jött meg!


egyáltalán nem nő a melled kérdező? ha nem, akkor minimum 14-15 évesen fog megjönni.

2013. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ne aggódj lehet, hogy 14-15 évesen jön meg
2013. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szia!

Nekem már megjött de nekem sincs mellem.(kb akkora mint egy szúnyogcsípés). Pedig a családomban a nők zöme nagymellű.

Ne aggódj!

13/L

2013. júl. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!!
2013. júl. 16. 20:05
 10/11 I.need.it*-* ***** válasza:
nemmindenki kötelező 12 éves korában megjönnie és a mellének nőnie ám! lehet 14-13 éves korodban jön meg. Azt mondják 2 évvel azután hogy elkezd nőni a melled. szóval lehet hogy már nött csak nem vetted észre
2013. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!