Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Ma voltunk együtt párommal,és mikor kivette közbe ment el,és rám is jött (oda lentre), nem tudom eldönteni, hogy csak annyi, hogy kivétel közbe jött rám,vagy belém is jött.Mert rólam csöppent le.

(Én voltam felől)

Köszönöm a normális válaszokat.

18/L



2013. szept. 1. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az előváladéktól is teherbe lehet esni,szóval előfordulhat.Mikorra várod a menzeszed?
2013. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Holnap sipirc a nőgyógyászatra és írass fel esemény utáni tablettát. Ne rizikózz.
2013. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha úgy érted, hogy megszakítással "védekeztek", akkor igencsak esélyes, hogy tehres leszel vagy most, vagy a közeljövöben.


MOST minél elöbb kérj 72 órás tablettát, és utána meg vegyetek óvszert, mert a megszakítás nem módszer.

2013. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

18.ára várom.


Az óvszertől gyulladásom volt, ezért hagytuk abba. Tablettát nem szeretnék még ilyen fiatalon.

2013. szept. 2. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor vedd bele a pakliba,hogy bármikor terhes lehetsz,mert a megszakítás nem védekezés.
2013. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!