Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A betétet le lehet húzni a...

A betétet le lehet húzni a wc-ben?

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Eldugítja.
2008. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Igaz én tudatlan kislány koromban egyszer lehúztam és nem történt semmi, de valószínűleg csak szerencse volt. :D
2008. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Uram Isten, ilyen kérdést!!! A csomagoláson is rajta van, hogy NEM. És ha belegondolsz, rájössz magad is. Mivel nagy nedvszívó, eldugíthatja. És ugye nem is oda való!
2008. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jló nem kell lehurrogni 9 eves vagyok és most jött meg elöször es érdekelt
2008. júl. 1. 17:37
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha 9 vagy és most jött meg ideje leülni anyukáddal beszélni és ezeket a kérdéseket is feltenni. Egyébként a férjem egy kollégiumban dolgizk és ott állandó probléma hogy a 16-18 éves lányok a kuka helyett a wc-n húzzák le abetétet. Dugulást és csőtörést is csináltak már. képzelheted milyen lehet amikor egy egész számtech termet önt el az iteni áldás trutymó formájában. Ez történt tavaly és még most is érezni a szagát. Élmény.
2008. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A WC mellé tenni kell egy kis kukát, és a betétet belecsavarod egy kis wcpapírba, és beledobod! Nem szabad lehúzni a wc-n! Ennyi!=)
2009. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
El fog dugulni!
2010. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ne tedd. Tekerd bele a műanyag csomagolásába és dobd ki!
2010. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
uristen!!!!! 9 évesen? nekem 15 évesen jött meg!!!!
2010. aug. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!