Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a megfigyeléses 2...

Szülés után a megfigyeléses 2 órában ott kell feküdni az ágyon? Tesznek valamit alánk, vagy minden véres lesz? Esetleg akkor már lehet betétet betenni meg bugyit húzni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen, ott kell feküdni az ágyon, alám tettek egy nagy betétet, de bugyit sztm nem érdemes húzni (lehet, hogy nem is engedik, én nem kérdeztem), mert még úgyis nyomkodják a hasadat, hogy jöjjön ki a vér meg az alvadék.

Viszont 2 óra után amikor átvisznek a kórterembe, ott már vehetsz fel bugyit nyugodtan.


Üdv,

3 hós kislány anyukája

2009. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Debreceni klinikán szültem. Ott melléd teszik a babát mellrehelyezik tud szopizni tudtok ismerkedni egymással. Ha jól vagy utánna elmehetsz zuhanyozni és kapsz tiszta hálóinget és betétet - bugyit vinni kell mert azt nem adnak-, de lehet bugyit húzni. A megfigyelés ideje alatt egy kocka alakú nedvszívó lapot tesznek alád és többször megnyomkodják a pocakodat nem lesz sok vér alattad igaz Te úgy érzed majd de ezzel ne törődj! Inni is lehet és pisilni is kimehetsz ha tudsz akár kísérettel is ha szédülsz. Egyébként nagyon gyorsan elrepül az idő ha a párod is ott van tudtok telefonálni vagy sms-t írni és persze gyönyörködni a babában.
2009. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én szültem, a szülőszobán (a szülőágyon) kellett még 2 órahosszáig maradni. A lábaim közé :) valami nagy vattacsomószerűséget vagy mit tettek, de még a szülésznő látott el úgy, hogy viszonylag :) kényelmesen érezd magad és ne legyen minden véres. Bugyiról még szó sem volt, csak majd a gyermekágyas osztályon.
2009. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen feküdni kell,én kaptam papirvattát a lábam közé és utánna kikisértek zuhanyozni.Amikor összevarrnak minden véres cuccot kicserélnek alattad.Üdv 3 hós kislány anyuja
2009. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én második babámat megszültem nem repedtem nem vágtak nem varrtak elláták a babámat meg engem és mivel sokan szültek akkor igy a saját lábamon szülés után kb 30 percel mentem át a korterembe
2009. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szió!


Én Debrecenben a Kenézy kórházban szültem. Ott 3 óráig tartott a megfigyelés. Nem volt alattam véres semmi, mert a szülés után lecseréltek mindent, de közben is nézték, hogy nem lett-e foltos valami, mert akkor lecserélték volna azt is.

Betétet tettek "alám", de bugyit nem húzhattam, mert a vizságlatoknál célszerűbb, ha nincs az emberen fehérnemű.


Zita (8 hónapos kislány anyukája)

2009. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!