Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utalhatnak a következők?

Mire utalhatnak a következők?

Figyelt kérdés
Már a harmadig hónapja hogy menszesz után pár nappal barnás folyásom van. A mostaniba már 2 nap véres is volt. Babát szeretnék és szerintem ez így nem jó. Voltam nőgyógyásznál de nem talált semmi meg uh sem láttak semmit. Kértek 3. és 21. napi hormont ma voltam a 3. napi kíváncsi leszek az eredményre. Voltam inzulinos vizsgálatom is 10,7 lett az éhgyomri. Kértem időpontot endokrinológushoz de csak októberre kaptam. De ez a barnázgatás nagyon idegesít :( Tudtok mondani valamit mi lehet?
2013. aug. 26. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Hány éves vagy? Mert lehet h nem tudok neked ebben segíteni! :( De mindenképp várd meg az eredményt! Főleg ha babát szeretnél! Engem is idegesítene ne izgulj! 21/L
2013. aug. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia 27 vagyok. 8 éves várunk a babóra. Volt már egy sikertelen lombikunk tavaly és így nem merek neki indulni a következőnek :(
2013. aug. 27. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!