Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyulladás/fertőzés/gomba?...

Gyulladás/fertőzés/gomba? Mire utalhatnak a 'tünetek'?

Figyelt kérdés

Másfél hete feküdtem le elsőnek a barátommal, védekeztünk, a többi alkalommal is mindig védekeztünk. Eddig minden rendben volt, de 2-3 napja észleltem, hogy nincs rendben a hüvelyváladékom állaga,szaga. Túró szerű fehér darabkás a váladék, a szaga a haléhoz hasonlít(teljesen rosszul vagyok tőle). Utána néztem, a szag miatt bakteriális vaginózis 'lenne', de mikor zuhanyoztam, olyan volt, mintha habos lenne a váladék, ami állítólag trichomonas vaginitis nevű betegségre utal. Néha viszkető, égető érzésem is van, ami pedig candidára is utalhat. Akkor biztosan megbetegedtem? Mennyire sürgős orvoshoz mennem?(anyukám elutazott, és én még soha nem voltam nőgyógyásznál(16 éves vagyok)) Ezt honnan 'kaphattam el' vagy egyáltalán mi miatt alakulhatott ki?

Előre is köszönöm a válaszokat:)



2013. júl. 20. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Lehet többféle fertőzés is együtt.

De vmi bajod egészen biztosan van, és minél előbb orvoshoz kellene vele menned.

Mehetsz anyukád nélkül is.

Mivel védekeztetek?

2013. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

óvszerrel minden alkalommal

hány napon belül menjek orvoshoz? addig lehet valamit tenni, hogy ez javuljon, vagy abszolút nem?

2013. júl. 20. 22:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jól írta az első válaszoló.Gyakori a kevert fertőzés. Minél előbb menj orvoshoz!
2013. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!