Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek utalhatnak felfázásra?

Ezek utalhatnak felfázásra?

Figyelt kérdés

Fáj a hasam lent, nyom, és szúr is néha, nem kell gyakran pisilnem! Kibírható, de azért még is kellemetlen! A barátommal pénteken fél2 körül volt egy kis aktus, én szűz voltam és még mindig az vagyok mert addig nem jutott el hisz nem volt rajta óvszer! Szóval 10-15 másodpercig tartott de úgy, hogy csak a makk volt bent! Nem is élvezett el, de azt pontosan nem tudom meg mondani, hogy előváladék került e belém, én mondjuk nem éreztem! És mint mondtam még a szűzhártyám ép, hisz nem véreztem..

Nos ez felfázás lehet vagy netán terhes?!


2013. júl. 14. 15:37
 1/3 anonim válasza:
45%
hát ha nem kell gyakran pisilned akkor biztos hogy nem felfázás
2013. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz!
2013. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%

Hány éves vagy édesem? "mint mondtam még a szűzhártyám ép, hisz nem véreztem.." - erre azt tudom mondani, hogy nem feltétlenül van vérzés,ha valaki elveszti a szüzességét. Az előváladékot meg nem lehet érezni, és látni sem.

Szerintem csak beképzeled magadnak ezeket a tüneteket, ne gondolj rá, foglald el magad, csinálj valamit, és hidd el meg fog szűnni ez az érzés.

2013. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!