Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fel vagyok fázva, fáj a hasam...

Fel vagyok fázva, fáj a hasam alja és a vesémnél is, a pannonhalmi vesetisztító tea jó felfázásra is?

Figyelt kérdés

2013. márc. 14. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a vesetisztítóteák jók felfázásra is. De majd mások jobban megmondják.
2013. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én cickafarkat iszom ha érzem hogy baj van. mikor durván felfáztam, antibiotikumot vettem be aztán csak a cickafarkat ittam, helyrehozott de ez nem végleges, a legjobb ha elmégy orvoshoz!
2013. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A legjobb lenne ha elmennél orvoshoz, ha már ennyire komoly. Nekem egy hét szokott lenni, amíg megjön a vizelet eredmény, ekkor kapok gyógyszert, nem tudom nálad hogy van, de addig hogy ne fájjon annyira próbáld ki a napi több liter csalánteát(herbáriás szárított növényt, ne a filtereset! De a cickafark is nagyon jó rá! Vegyél fel olyan derékmelegítőt, és legyél mindig melegben!

Megnéztem a pannonhalmi teát, és abban is nagyobb részt csalánlevél van. Gondolom ez is jó rá, de magában is ihatod, nekem nagyon bevált(képes voltam télen kiülni órákra egy hideg kőre, ráadásul lány vagyok szóval jól felfáztam! ) Jobbulást!

2013. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindig az orvos a legjobb megoldás!
2013. márc. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Muszáj volt elmennem az ügyeletre írtak fel gyógyszert . Saját orvosom jobb lett volna . Mostmár jobban vagyok.
2013. márc. 16. 10:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Na ezért írtam, hogy mindig az orvos a legjobb megoldás, de sokan ezért hülyéznek le!
2013. márc. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kedves utolsó! tényleg igazad van, ő tud segíteni a legjobban, viszont vannak esetek mikor már hozzá sem mész szívesen :/
2013. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!