Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jött meg nektek és hol?...

Mikor jött meg nektek és hol? cikis sztorik esetleg?

Figyelt kérdés
.

2013. aug. 23. 13:12
 1/7 anonim válasza:
59%

13 évesen áprilisba és pont azon a napon volt sportnap az iskolába....

a Következő meg Erdelyben egy tábolba

a 3. meg épp akkor amikor egy medencézéshez készültünk szoval naagyon pekhes vagyok...

2013. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
neked?
2013. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13,5 évesen otthon.. nem volt cikis csak kellemetlen mert másnap mentem barátokkal jégkorizni is ahhoz képest hogy első volt, elég rendesen meg volt és néha így leálltam a pályán mert úgy görcsöltem xd meg jégkorival a szűk wc-ben nem tudtam betétet cserélni
2013. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

14 évesen otthon. a gáz az volt, hogy utána mennem kellett biciklizni, 5 órán keresztül és haverokkal taliztam. mielőtt haza mentem, akkor kezdtem el görcsölni, keresztbe tett lábbal dőltem a biciklinek... szerencsére nem áztam át, de utána...

nekem eddig az ÖSSZES havimban volt ciki helyzet. (majdnem 1 éve van meg, úgy képzeld el)

a következő azért lesz húzós, mert meglesz évnyitó alatt és nekem nem valami gyenge... plusz új suli,új osztálytársak,új hely és nem sűrűn mehetek ki mosdóba... élmény lesz!

2013. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13 évesen, rokonoknál voltam.MINDIG volt nálam cucc, de akkor pont nem.Senkinek nem szóltam róla, nem is tudták meg.Másnap strandra mentünk volna, azt mondtam hogy nincs kedvem, igy nem mentünk :D
2013. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
12,5 évesen, tiszta barna volt a pizsim, azthittem bekakiltam :DD Egyszer este megjött, beraktam egy éjszakait és lefeküdtem, éjjel kicseréltem szintén éjszakaira és reggel mikor felébredtem alattam egy vértócsa és a pizsim elöl-hátul tiszta vér.. és akkor go suli (y). A leggázabb az volt, h apukám is otthon volt és ős segített kitisztítani a matracot reggel 6-kor :'D :(
2014. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majdneem 13 voltam.Ebben az volt a gáz hogy akkor mentük egy 1 napos útra,de nekem is Mindig volt nálam betét de akkor pont nem :( igy át is áztam és wc papírral voltam egésznap;(
2014. aug. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!