Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az óvszer sikosítója is...

Az óvszer sikosítója is okozhatja a hüvelygombát?

Figyelt kérdés

már lassan 2éve van párom,másféléve visszatérö hüvelygombám van, mindig elmegyek dokihoz ad gyogyszert kenöcsöt,de szinte 2havonta visszajön:Sfelvetettem a dokinak mivan ha az óvszer sikositoja okozza,erre ö azt mondta akkor szedjek fogamzásgátlot(attol persze jobban kijöhetnek)de nem akarok szedni még csak 19éves vok meg nem is lehet a májam miatt:Sa doki már ott tart tovább küldött vmi nhöz aki ennek a szakértöje...

szoval igy állok aki tud vmit irjon köffi


2009. okt. 29. 18:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Candida gomba szaporodását előidézheti a fogamzásgátlók, hormonkészítmények, szteroidok szedése


[link]


innen szedtem

majd megirom mi volt!

2009. okt. 30. 13:41
 12/20 anonim ***** válasza:
előidézheti, de kevésszer. a folyton visszatérő hüvelygomba okát a bélben kell keresni. a belet kell regenerálni, és minden helyrejön. ésha lactacyd-ot használtok, cseréljétek le. tapasztalat!!!
2009. okt. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

azt használom,akkor lecserélem!!

te mit használsz?

2009. okt. 30. 14:01
 14/20 anonim ***** válasza:
A lactacyd nekem sem volt jó, most illatmentes, vagy kamillás varázsmogyorós avonosat használok. Ez utóbbit próbából, de nekem mindkettő jobb, mint a lactacyd.
2009. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
a lactacyd nekem egyenlő volt a gombával. amióta lecseréltem, eccer sem volt. én nivea-t használok. a sensitive-et.
2009. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
de gondolom szappant...v vmi mást?
2009. okt. 30. 17:16
 17/20 anonim ***** válasza:

11:37-es vagyok! Én is most cseréltem le a LACTACYDOT, NIVEA KAMILLÁSRA, mert egy nődokinál olvastam hogy gombára jó a kamillás ülőfürdő. Kérdező: majd menj be a dm-be, rossmann-ba, én is igy tettem és végigolvasgattam az intimlemosókat. és igy jutottam a kamillás niveára,mert ott irja hogy megelőzi a bacik szaporodását. remélem hogy nekem is inkább a lactacyd miatt jött vissza ennyire, és nem a fogigátlótól :(.


Aki irta hogy ez tapasztalat a lactacyddal, az irja már meg hogy neki mi volt, és hogy jött erre rá hogy az intimlemosó a bűnös?

2009. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
akkor majd dm és rossman körutra megyek,köszönöm a tanácsokat! én azt hittem laktacydon kivül nincs más,de akkor megnézem öket, és akkor kamillás nivea?
2009. okt. 30. 18:09
 19/20 anonim ***** válasza:

Én is 2 éve vagyok együtt a barátommal és régebben vagy 3x-4x-szer előjött a gomba. Ahogy végig gondoltuk, hogy mit csináltunk, amit eddig nem, akkor rájöttünk hogy ez bizony a sikosító volt. Canestent használtam, el is múlt 3 nap alatt. Kiiktattuk a sikosítót, gumit használunk továbbra is és azóta se híre se hamva a hüvelygombának.

Szóval nem állítasz hülyeséget, miszerint a sikosítótól lehet hüvelygomba.

24/L

2010. márc. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

igen kamillás nivea


hogy vagy?

2010. márc. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!