Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet beképzelem a terhességet?

Lehet beképzelem a terhességet?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok,multhéten a csiklómnál simogatott egy srác afarkával elélvezett egyszerre lefogta kivette rá 5 másodpercre jött neki ki kb..és meg megilyedtem mivan ha belémis ment...rá 1 napra szédültem,fájt a hasam ma van 5. napja,bármit eszek nem esik jól,tegnap elájultam igaz délután 3kor elötte nem ittam nem ettem semmitt,egész héten hányingerem volt meg mostis ivás se esik jól ma se eszek semmitt..igaz van vírus de azér nem gondolok arra mer akkor minden kijönne belöllem,néha fája gyomorszámnál emg oldalt a hasam nagyon megvagyok ilyedve :/
2013. aug. 16. 14:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
??? Hol volt bent? Biztos vagy benne, hogy még szűz vagy?
2013. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A stressztől fáj a hasad és a többi tüneted is az okozza! Ha ilyen pánikolós vagy, akkor soha többé védekezés nélkül ne engedd közel a srácot! Szerintem nem leszel terhes, nyugi. Igyál citromfű teát naponta többször és egyél, igyál.
2013. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, te egyelőre senkinek se engedd, hogy bárhol simogasson, amíg nem vagy tisztában a saját tested felépítésével, jó? Maradjunk ennyiben.
2013. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!