Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet beképzelem a terhességet?

Lehet beképzelem a terhességet?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok,multhéten a csiklómnál simogatott egy srác afarkával elélvezett egyszerre lefogta kivette rá 5 másodpercre jött neki ki kb..és meg megilyedtem mivan ha belémis ment...rá 1 napra szédültem,fájt a hasam ma van 5. napja,bármit eszek nem esik jól,tegnap elájultam igaz délután 3kor elötte nem ittam nem ettem semmitt,egész héten hányingerem volt meg mostis ivás se esik jól ma se eszek semmitt..igaz van vírus de azér nem gondolok arra mer akkor minden kijönne belöllem,néha fája gyomorszámnál emg oldalt a hasam nagyon megvagyok ilyedve :/
2013. aug. 16. 14:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
hozzáteszem nagyon szorongásos vagyok meg ilyedős..
2013. aug. 16. 14:20
 2/13 anonim ***** válasza:

"Szűz vagyok,multhéten a csiklómnál simogatott egy srác afarkával elélvezett egyszerre lefogta kivette rá 5 másodpercre jött neki ki kb"


???????????

nem értem

2013. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
honnan vette ki?
2013. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a hüvelyemből vagyis a csiklómnál volt
2013. aug. 16. 14:24
 5/13 anonim ***** válasza:

Beképzeled. Ilyen hamar NEM érezhetnél terhességi tüneteket, legkorábban az 5-6. héten lehet biztosan ilyesmit érezni. A rosszulléteid attól vannak, hogy agyonstresszeled magad és hogy nem eszel és iszol rendesen. Úgyhogy sürgősen nyugtasd le magad, és szépen tessék elkezdeni iszogatni, majd eszegetni. Óvatosan, hirtelen ne sokat, nehogy megártson.

Lehet, hogy simán megjön majd a menstruációd, ha késne - a stressztől is lehet - akkor majd vegyél szépen egy tesztet és csináld meg. Legközelebb pedig ne engedj ilyesmit, hogy óvszer nélkül ott simogasson bárki a péniszével.

2013. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. aug. 16. 14:26
 7/13 anonim ***** válasza:
na most hüvely vagy csikló? egyáltalán tudod, hogy melyik mi?
2013. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
csiklómnál volt és onnan vette ki..
2013. aug. 16. 14:29
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

"tegnap elájultam igaz délután 3kor elötte nem ittam nem ettem semmitt," azért ájultál el mert nem ettél semmit. És nem azért vagy rosszul mert tehes vagy.


Nem áratana megtanulnod írni. Mert ezt valami szörnyű volt végig olvasni.

2013. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2013. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!