Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még van aki így gondolkodik?

Még van aki így gondolkodik?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és 162 cm. A mellméretem 75A és nekem ez a mellméret bőven elég is, push up-os melltartóban még túl nagynak is gondolom őket. Akkor se kellenek nagyobb mellek ha még növök. Minek az? Itt meg szinte mindenki csak siránkozni tud,hogy túl kicsik, meg nagyobbak kellenek... Nem értem őket.

2013. aug. 14. 19:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
De leírtam már,hogy itthon egyáltalán nem hordok csak amikor kimegyek a házból. Akkor mégis nem hagyhatom,hogy kilátszodjon a mellbimbóm meg hegyes legyen a blúzom.
2013. aug. 16. 17:03
 12/12 anonim válasza:
11 éves vagyok és én már hordok (nem phus up-ot) melltartót. Én azt tanácsolom sima melltartót használj. És én is azért mert még nőnek a melleim és ahogy futok fáj.
2013. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!