Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még van aki így gondolkodik?

Még van aki így gondolkodik?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és 162 cm. A mellméretem 75A és nekem ez a mellméret bőven elég is, push up-os melltartóban még túl nagynak is gondolom őket. Akkor se kellenek nagyobb mellek ha még növök. Minek az? Itt meg szinte mindenki csak siránkozni tud,hogy túl kicsik, meg nagyobbak kellenek... Nem értem őket.

2013. aug. 14. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Nézd én 22 éves vagyok,és 75 B-s vagyok,előtte a fogamzásgátló miatt megnőtt 85 B-re is.

Mostanra fogytam is egy kicsit,meg abba hagytam a fogamzásgátló szedését,de nekem megfelel úgy ahogy vagy.

A szilikon mell látszatra szép,de a természetes mell az sokkal szebb...

Mellesleg én semmi pénzért (még ha lenne is rá,de nincs) nem csináltatnám meg őket...valahogy irreális lenne a testemen...

2013. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos,h neked ez bőven elég? Ha igen,nem értem miért hordasz 14 évesen melltartót(főleg push up-ot) és miért foglalkozol ezzel a kérdéssel. Vigyázz nehogy Te is bekerülj az elégedetlen,önbizalom hiányosok körébe!
2013. aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

A nők nagy része amúgy is a "nagy a seggem" , "kicsi a mellem" és társai csoportba tartozik,de kevés olyan nő van,vagy inkább nincs,aki teljesen elégedett lenne magával.

Még fiatalabb korban annyira nem is jön ez elő,inkább idősebb korban.

2013. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt azért nem mondtam,hogy teljesen elégedett vagyok magammal, de a mellemmel igen és nem , nem foglalkozom túl sokat evvel a kérdéssel csak kíváncsi vagyok a véleményekre. Egyébként avval ami nem tetszik magamon csak drukkolni tudok,hogy változzon mint pl. a magasságom.
2013. aug. 14. 19:39
 5/12 A kérdező kommentje:
De külömben is miért ne hordanék melltartót? Itthon természetesen nem hordok de azért nélküle nem megyek ki. És nem mondtam ,hogy az összes melltartóm push up-os...
2013. aug. 14. 19:46
 6/12 anonim ***** válasza:

OK! Nem bántani akarlak! De 14 évesen felesleges a melltartó,ha csak nem átlátszó a ruhád.

És ha a magasságod miatt aggódsz,akkor valószínűleg nem vagy magas,ami azt jelenti,h furcsán is néznél ki óriási mellekkel. De szerintem senki nem elégedett magával. Ki a mellei,ki a magassága,ki a súlya miatt,ki a haja,ki a stb. miatt aggódik. Ilyenek vagyunk :)

Bedőlünk a retusált,photoshop-os nőknek.

2013. aug. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem álságos a kérdés.

Aki ennyire meg van elégedve a kis mellével, az nem erre kérdez rá, hanem amivel nincs megelégedve: pl. a magasságára.

14 évesen inkább a helyesírásoddal foglalkozzál mint a mellméreteddel...

2013. aug. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már leírtam,hogy 162 cm magas vagyok. De miért ne hordanék melltartót amikor teljesen kitölöm ?? Ez hülyeség!
2013. aug. 15. 11:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is 14 vagyok 163 cm és nekem is 75/a bár én nem push up-osat hordok meg vagyok vele elégedve:D
2013. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudod miért ne? Ahhoz,h a mell sokáig "rugalmas" maradjon szüksége van arra,h ne tartsák,persze más a nagy mell,mert az a súlyánál fogva megnyúlik. Higgyél nekem! Tapasztalatból mondom.
2013. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!