Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is volt már ilyen?

Rékcsi kérdése:

Másnak is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Pattanások vannak a mellbimbómon, de csak az egyiken. Nagyon szégyellem e miatt a melleimet. Volt vagy van esetleg másnak is ilyen?

2013. aug. 13. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy értve a mellbimbódon? A bimbóudvaron? ha igen, akkor azok nem pattanások, hanem zsírmirigyek és mindenkinek vannak, csak valakinek jobban, valakinek pedig kevésbé látszik.
2013. aug. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem pattanás lesz az, hanem ahogy az előző írta!
2013. aug. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem olyan volt, mintha kidörzsölte volna a pólóm és fájt, érzékeny volt...

nagyjából 2-4 mm2 méretű lehetett, és én is pattanásra gondoltam, bár nem lehetett kinyomni és fehér sem volt.

pár nap múlva elmúlt...

aztán pár hét múlva előjött megint, és újra elmúlt néhány nap után.

Viszont amíg megvolt addig marhára zavart, ha hozzáért a póló már az is fájt szinte...

én se tudom mi lehetett

szerencsére nem jött elő az óta se.

ha valakinek van valami ötlete ezzel kapcsolatban, az nekem is megírhatná...

2013. aug. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ja és ez a bimbómon volt, nem körülötte, és csak az egyiken és csak 1 db.


#3 voltam

2013. aug. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: nekem is van olyan, nem pattanás, ne zavarjon, ne nyomkodd. Természetes, ahogy az elsők is írták.


#3-4: csak kidörzsölte a póló vagy a melltartó, előfordult már velem is. Ilyenkor esetleg kend be valami nyugtató krémmel (kamillással pl), és hordj olyan anyagú ruhát, ami nem irritálja.

2013. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A fiúkat ez nem zavarja?
2013. aug. 14. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!