Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Másnak is van ilyen?

Ez normális? Másnak is van ilyen?

Figyelt kérdés
Évek óta tojásfehérje szerű váladék folyik a hüvelyemből két menstruáció között, de van amikor egyáltalán nem És van amikor nagyon sok. Egyszer csak elkezdem érezni hogy nedves a bugyim és akkor veszem észre, hogy mennyi. tudom hogy ez egészséges, de ilyenkor szinte teljesen nedves lesz az egész bugyim, nem tudom hogy ez is normális-e. (már az előtt is ez volt, hogy nemi életet kezdtem élni). Néha van szaga is, de nem erős és nem is büdös vagy valami, alig érezhető. Viszont néha ettől eltérően furcsa szagot érzek onnan lentről, az lehet a meleg miatt, hogy izzadok, vagy más lenne?..
2013. aug. 6. 22:33
 1/5 anonim válasza:
ez tök normális. Ez csak ilyen fehér folyás vagy micsoda, nem kell vele foglalkozni.
2013. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. aug. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, szinte minden nőnek van.
2013. aug. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a teljesen normális fehérfolyás!
2013. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rékcsi ***** válasza:
Nekem ilyen sok sak akkor van ha előtte egy sráccal ölelkezek, csókolózok vagy ilyesmi :)
2013. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!