Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is ilyen sok a folyása?...

Másnak is ilyen sok a folyása? Vagy ez már nem normális? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

mióta megjött azóta sokkal több az úgymond fehérfolyásom (nem tudom hogy hívják :( ) ma például a nadrágom is olyan lett. Igaz nem volt most tisztasági,de akkor is elég sok.

Kb. 5hónapja jött meg először.

13/L


2011. márc. 2. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
amikor nekem elosszor jott meg, akkor egy kb fel evig nekem is volt hogy atazott a nadragom, de aztan beallt es kevesebb lett, persze az is elofordulhat hogy elkaptal valamit. budos amugy a folyas?
2011. márc. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen ez a fehérfolyás. Ha hirtelen nő meg a mennyisége, akkor menj orvoshoz!
2011. márc. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha két menzeszed közti félidőben nagyon sok, hogy szinte kizúdul időnként, az normális, mert peteérésed van, bár igaz, olyankor nem fehér a folyás, hanem olyan, mint a nyers tojásfehérje. Ha nem viszketsz és nem lesz más színe a folyásnak (mondjuk sárgás, barnás, zöldes), akkor nincs semmi baj. Én is csak tisztasági betéttel tudok létezni, ez van sajna.
2011. márc. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2011. márc. 3. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!