Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SoS aki ilyenkor fent van!...

SoS aki ilyenkor fent van! Úgy 3 órával ezelőtt a mellbimbóm alatt egy csomót érzékeltem ami rettenetesen fáj. Szerintetek mi lehet a baj? 15 éves vagyok és félek nagyon.

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 02:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne félj! 15 évesen irodalmi ritkaság a mellrák,ráadásul a mellrák nem fáj(csak nagyon előrehaladott esetben), akkor pedig nem tudnál már itt irkálni. Valószínűleg egy kis cysta lehet ott,de akár be is fertőződhetett egy mikrosérülésen keresztül egy mirigy. Most ne tapogasd,hagyd békén és ha 3-4 napon belül nem változik menj el orvoshoz,ha kell kapsz beutalót emlő UH-ra és gyógyszert.
2013. aug. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ne izgulj, ebben a korban még nincs rák!

A rák egyáltalán nem fáj, csak a végső stádiumban, amikor már rengeteg egyébb tünete is van.

Egy mirigy gyulladhatot be, ami majd elmúlik.

2013. aug. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne félj, ez valami begyulladt mirigy lehet, ami valószínőleg ciklusoddal is összefüggésben van. El fog múlni. A rák tényleg nem fáj!
2013. aug. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nincs esetleg egy kis piros folt ott,ahol fáj? Mert nekem is ez voltnem is olyan rég. Mert akkor emlőmirigy gyulladás.

Én gyulladás csökkentőt vettem be naponta egyet és így két nap alatt elmúlt, de már az első után sem fájt annyira. Amíg nem vettem be gyulladáscsökkentőt,addig este konkrétan aludni sem tudtam. Nyugi pár nap és elmúlik.

2013. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,hogy válaszoltatok nekem:) Már annyira nem félek,anyának is elmondtam és ő is azt mondta amit ti....:) Utolsó : de van piros folt:S ... Remélem hogy minél előbb elmúlik,mert egy álmatlan éjszakát okozott már:(
2013. aug. 10. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!