Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Járt még valaki így mint Én?...

Járt még valaki így mint Én? Durva!

Figyelt kérdés
5-hete kapartak,mert sajnos 11-hetesen elment a babám,ezt még el is fogadtam így kellet lennie,bár nehéz volt már ennyi idősen.Nem múlt el a vérzésem gondoltam keresek egy másik dokit bár ebben az esetben már a harmadik doki akihez fordulok,és ő vette észre,hogy nem kapartak ki rendesen maradtak bennem darabok és azért vérzek!Enyhén szólva sokkolt a dolog újabb műtét annyira elegem van és el vagyok keseredve,mert mikor mentem vissza kontroll vizsgálatra szóltam a dokinak,hogy érzem nincs minden rendben miután ez már a második vetélésem,tudtam különbséget tenni és csak legyintett rá meg sem vizsgált!!!!

2013. aug. 6. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Azért a helyedben amikor már a másik doki elvégezte a beavatkozást és arról kapsz valami papírt, azt elvinném a másik kórház betegjogi képviselőjéhez.
2013. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
keress másik orvost nagyon sok kontár van. legtöbb esetben te sokkal jobban tudod mikor van gond.
2013. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen gondolkodtam Én is,hogy jogi útra terelem a dolgot,csak nem tudom,hogy van-e értelme,mert alá írtam műtét előtt a pappírokat.De eszméletlen dühös vagyok és elkeseredett,mert a műtét körülményeiről is tudnék mesélni.Annyira féltem,hogy valamit elcsesznek!!Félek többet sosoem lesz babám,orvosi hanyagság végett!!Igazán sajnálom,hogy nem készítettem hangfelvételt a műtét előtti beszélgetésről
2013. aug. 6. 15:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát másik orvos keresése pedig már megtörtént,sőt másik kórház,mert ahol ez történt Én oda be nem teszem többet a lábam!!
2013. aug. 6. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos nem véletlen, hogy orvosok véleménye szerint is vannak az orvosok és vannak a nőgyógyászok!!!!

Tényleg durva, sajnos.

2013. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!