Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig fog tartani a rosszullét?

Meddig fog tartani a rosszullét?

Figyelt kérdés
Szombaton lesz 1 hete hogy elkezdtem szedni a velgyn fogamzásgátló gyógyszert. Két napig semmi bajom nem volt, majd hétfőn este (3-kor vettem be a gyógyszer) fél 9 fele rám tört egy olyan erősségű hányinger hogy már sírtam. Hányni nem hánytam hála égnek, egyszer sem, azóta is tart ez az émelygés, liftezik a gyomrom, hol jobb, hol rosszabb. Szóltam az orvosomnak, azt válaszolta elmúlik 2-3 HÓNAP, szedjem tovább.2-3 hónap? 1 hete tart és végem van, nem bírom ki addig. Van akinek volt hasonló tünete akár ettől a gyógyszertől akár másiktól? Mikor múlt el neki? B6 vitamin mennyire jó rá? Deadalont vettem ma a patikában, de nagyon kiütött, aludtam tőle mint a bunda, használhatatlan vagyok egész nap tőle, szédülök, bágyadt vagyok stb, és ha lehetne inkább szedném a vitamint mint ezt a gyógyszert, az talán humánusabb. Mit javasoltok?

2013. aug. 1. 21:37
 1/1 A kérdező kommentje:
Ma hívom a dokimat, váltunk, mert már nem bírtam tovább. Nem kell válaszolni. :) :)
2013. aug. 13. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!