Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lettem ilyen rosszul?...

Miért lettem ilyen rosszul? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ma délelőtt mikor iskolába voltunk olyan szinten rosszul voltam,hogy még soha sem éreztem magam olyan szörnyen.A hasam fájt a legjobban ami tudom,hogy azért mert megvan..aztán az egész testem elkezdett fájni,de tényleg még a talpam is fájt ahogy léptem,remegett a kezem és a lábam állandóan.és mivel tegnap voltunk egy koncerten és elég sokat ittunk és ugráltunk a térdembe állandóan beleállt egy nyilaló fájdalom..lehet attól remegett a lábam..aztán bevettem 2 görcsoldót és 3óra mulva jól lettem.a kérdés az,hogy mitől voltam ilyen rosszul?azért mert megvan vagy a másnaposságtól?hozzáteszem,hogy se másnapos nem szoktam lenni és csak a hasam szokott fájni ha megvan!

2013. jún. 10. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az "elég sokat ittunk"-tól!
2013. jún. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gömbicica ***** válasza:

szia :-) első blikkre orvos legyen a talpán aki ilyen leirás alapján meg tudja mondani, hogy mitől vagy rosszul :-(

Iskolában voltál, tegnap elég sokat ittál? ( korod? bár tudom semmi közöm hozzá!! bocs De arctalanul szerintem megirhatod senki sem fog Rád ismerni.)

neeeeeeeeeee! mi szükség volt erre?

ivászat nélkül nem érzed jól magad?

Kérdés még az is, hogy mit nevezünk rosszullétnek:

egy hascsikarás is lehet szar érzés, meg egy puffadás is......

bogarássz esetleg itt: [link]

szóval igazándiból ne itt akarj választ kapni a kérdésedre.

Kivánom, muljon el a rossz közérzeted, ha mégsem akaródzik neki :-(

gyerekorvos, háziorvos.......

Üdv. :-)

2013. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!