Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemrég, aktus után nagyon...

Nemrég, aktus után nagyon rosszul lettem éjaszaka. Az ügyeleten kötöttem ki, onnan kórházba, felvettek, kivizsgáltak, semmi, kaptam infúziót, lezárva. Most megismétlődött. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Első alkalommal úgy fájt a hasam, hogy menni nem tudtam, így persze vakbélre gyanakodtak először - nem. (De fájt a hüvelyem is, meg a végbelem. Nem análisan közösültünk.) Oké, elmúlt, de a félsz bennünk maradt, s pihentettük az együttléteket egy ideig. 4napja újra megpróbáltuk, semmi, majd tegnap ismét, s akkor már közben is fájt, de olyan 2 órával későbbtől iszonyatosan. Leginkább a végbelemnél. Mi lehet a bajom? Lehet köze a szexhez?
2008. jún. 13. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem besze´lj egy urológussal.Nehogy komolyabb baj legyen a hátte´rben.valószinü,hogy köze van a szexhez,ha csak utánna,vagy közben jelentkezik.Igaz kellemetlen dolog ilyesmiröl beszélni,de a te érdekedben muszály.

Járj a vége´re,esetleg csina´lnak ve´gbél vizsgálatot,stb..

Vigyázz magadra.

2008. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az okos könyvek szerint nagyon erős izgalmi állapotban ha nincs orgazmus akkor nagyon komoly hasi fájdalmak, rosszullét fordulhat elő. Volt ilyen barátnőm. Még tapasztalatlan volt és csak azt mesélte, hogy szex után ő mindig rosszul van és a pasija ijedten ápolja...

nem mertem elmondani neki, hogy ezek szerint nincs orgazmusa és az izgalom hatására keletkkező alhasi vérbőség okozza a görcsöt, rosszullétet.


Nem vagyok orvos, nem állítom, hogy ez okozza ezeket a komoly tüneteket.

De egy (erős) tippnek megteszi. :))

2008. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2008. jún. 13. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!