Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruáció késhet, ha 2....

A menstruáció késhet, ha 2. -nak kéne megjönnie?

Figyelt kérdés
A menstruációm pont július 3-án jött meg először,és ha jól számoltam,holnap lenne a 27. nap.Viszont holnap pont medencére szeretnék menni,és félek attól,hogy pont holnap jön meg..Igazából még idáig nem fáj a hasam,de mennyi esély van rá,hogy esetleg holnap megjön?Egyébként meg nem nagyon szeretnék tampont használni,az az igazság,hogy félek a használatától,hogy fájni fog-e.13 éves vagyok.
2013. júl. 28. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A 28 nap csak átlag, nem szentírás. Van akinek több, van akinek kevesebb. Egyáltalán nem biztos, hogy meg fog jönni holnap. Az elején még a nagyobb ingadozások is teljesen normálisnak számítanak, van, akinek több idő kell, amíg kialakul a rendszeres ciklus. Szerintem nyugodtan vágj bele a strandos programba. Ráadásul az eleje mindig kicsit lájtosabban indul, nekem pl. egy kis barnás folyással, így ha épp akkor jön meg, mikor lubickolsz, nem valószínű, hogy hirtelen egy nagy vérfoltban találod magad, mintha cápatámadás ért volna.

27/N

2013. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem az első kettő között 3 hónap telt el:) ha nem látod semmi előjelét, nem kell izgulnod.
2013. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
kevés lánynak áll be rögötn. szinte mindne lánynak 1-2 év amig telejsen rendszeres lesz, akár hónapokra is kimaradhat még fél éven belül kell megjönnie újra. A ciklu hosszát egyébként a menstruáció első napjától számoljuk, csak azért szólolk mert sokan eleinte a a menstruáció végétől számolják.
2013. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.:D Akkor holnap nyugodtan elmehetek medencére. :D Utolsó,menstruáció 1. napjától kezdtem el számolni.:)
2013. júl. 28. 23:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Maximum 6 hónapot várhatsz 2 menstruáció között.
2013. júl. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, nem hiszem, hogy meg fog jönni pontosan...!:) Még nagyon az elején vagy, és kb 1 év kell míg rendszeressé válik. Habár nekem is 13 évesen jött meg, már 5 éve, de még mindig nem rendszeres sajnos!:( És voltam nődokinál, de minden rendben! Amugy nekem az első meg a második között 3 hónap telt el. Úgyhogy tényleg nincs miért aggodnod!:)

18/L

2013. júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem először Január 13-án jött meg először, és 18-án múlt el. Februárra is vártam, ahogy a többi hónapra is, de semmi nem volt. Aztán vége lett a sulinak, júliusban meg kezdődött a tábor. Anya rakatott el velem betétet, hogy sose tudni, és inkább vigyek, mert a kisboltban tuti drága lesz. Nagyon mérges voltam, hogy még azt is cipelnem kell, pedig nem egy nagy súly, és végül hálás voltam érte. A hét közepén, július 11-én megjött. Pont azon a napon reggel jött a barátnőmnek is, és imádkoztam, hogy nekem ne. Furcsa érzés volt, és a hasam is fájt. Ebéd után be akartunk menni abba az épületbe, ahova a gyerekek nem mehettek be, mielőtt követtem volna a lányokat, elmentem mosdóba. Totálisan át volt ütve a bugyim, és az egyetlen ott levő farmerom. Gyorsan szaladtam a lányokhoz, hogy látszódik-e, de úgy döntöttem totális átöltözést csinálok. Jól tettem, mert már látszódott nagyon a farmeromon. Imádkoztam, hogy elég betét legyen nálam, és éppen, hogy kifutotta. Vasárnap, 14-én hazajöttünk. És hétfőn már úgy éreztem, hogy vége. Kedden pár csík még megjelent, de este már nem volt semmi. Viszont a következő ismét táborba jön meg.

Bocsi, a hosszú válaszért,csak gondoltam, jobb ha tudod, nekem mennyire el volt tolódva.

2013. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.:) Igazatok volt,ma nem volt semmi,se hasfájás,és végül el is mentem a medencére.:D Utolsó,nem baj,remélem azért ennyire nekem nem tolódik el.. :/ Még jó,hogy volt nálad betét.><
2013. júl. 29. 23:16
 9/9 anonim ***** válasza:

17 éves korodig szinte bármi előfordulhat!

At is hogy hónapokra kimarad (nekem 8 hónapig kimaradt)

2013. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!