Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek meg fog jönni egy...

Szerintetek meg fog jönni egy éven belül?

Figyelt kérdés
14 éves leszek októberben, a mellem nem tudom pontosan mióta nő de kb. 2-3 éve szemérem szőrzetem kb.2 éve de most már erős, intenzív és sűrű, hónajszöröm kb.1-1.5 éve nö.Fehérfolyásom fél éve már biztosan van de inkább egy éve.Tegnap este kicsit fájt az alhasam most megint fáj egy kicsit pedig semmit nem ettem össze.Még annyit hogy mostanában folyton éhes vagyok pedig régen soha nem volt nagy étvágyam, ráadásul régen akármikor feküdtem le már5-kor fent voltam most meg vagy 2-3 hónapja akármikor fekszek le mindig 8-9kor kelek.A bőröm meg régen is patis volt de mont pár napja egyre jobban az lett.(bocsi ha kicsit hosszú)

2013. júl. 28. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek lehetnek utaló jelek, hogy nemsokára a megjön, de nem kell aggódnod. Nekem is 14 és fél évesen jött meg először, jóval később, mint a legtöbb lánynak az osztályomból. Nyilván emiatt aggódsz, de nem kell. Meg fog jönni, amikor meg kell :)

19/L

2013. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) amugy az összes osztálytársamnak megjött már://de engem nem érdekel mert mindenki más ütemben fejlődik:))
2013. júl. 28. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Pontosan, mindenki máshogy fejlődik. :) Nem kell foglalkoznod vele, hogy másoknak mikor jött meg. Csak magaddal foglalkozz. :)
2013. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:)
2013. júl. 28. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:
16 éves korodig nem baj ha nem menstruálsz.
2013. júl. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is ezek voltak a tünetek nagyjából. Tegnap este/éjszaka annyira görcsölt az alhasam, hogy alig birtam aludni, és reggelre megjött

13/l

2013. aug. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2013. aug. 1. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!