Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nincs menstruációm?

Febi és Zsúl kérdése:

Miért nincs menstruációm?

Figyelt kérdés

Az első menstruációm május 28-án jött meg. Azóta semmi. Úgy két hete nagyon nyűgös voltam, mindenki azt mondta, hogy meg

fog jönni, de semmi.Ez baj? Már kezd zavarni.

L/14



2013. júl. 27. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3 évben ez előfordul. Mindenkinek más tempóban áll be a ciklusa. Akkor érdemes nőgyógyászhoz fordulni a 6 hónapot kimarad. Ne aggódj, ez így rendben van.
2013. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
TERHES vagy.
2013. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is két hónap volt, mire megjött másodszorra is. Több is kimaradhat. Ahogy az első írta, fél évnél hosszabb kimaradás után kell csak aggódni. :)
2013. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az elso utan 3 honap telt el mire megjott a masodik! Az elejen meg normalis ez is. Kell egy kis ido, hogy rendszeres legyen. kb 1 ev!
2013. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mert az elején lehet akár fél év is 2 menstruáció között, viszont ha 6 hónap után sem jön meg a következő menstruációd, akkor érdemes orvoshoz menni.
2013. júl. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Semmi gond, majd 17 éves korodra be fog állni legkésőbb.

Nekem pl. 8 és fél hónap kimaradásom is volt, viszont utána rendszeres lett.

2013. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Ó, még van 3 éved arra hogy beálljon!
2013. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem először Január 13-án jött meg először, és 18-án múlt el. Februárra is vártam, ahogy a többi hónapra is, de semmi nem volt. Aztán vége lett a sulinak, júliusban meg kezdődött a tábor. Anya rakatott el velem betétet, hogy sose tudni, és inkább vigyek, mert a kisboltban tuti drága lesz. Nagyon mérges voltam, hogy még azt is cipelnem kell, pedig nem egy nagy súly, és végül hálás voltam érte. A hét közepén, július 11-én megjött. Pont azon a napon reggel jött a barátnőmnek is, és imádkoztam, hogy nekem ne. Furcsa érzés volt, és a hasam is fájt. Ebéd után be akartunk menni abba az épületbe, ahova a gyerekek nem mehettek be, mielőtt követtem volna a lányokat, elmentem mosdóba. Totálisan át volt ütve a bugyim, és az egyetlen ott levő farmerom. Gyorsan szaladtam a lányokhoz, hogy látszódik-e, de úgy döntöttem totális átöltözést csinálok. Jól tettem, mert már látszódott nagyon a farmeromon. Imádkoztam, hogy elég betét legyen nálam, és éppen, hogy kifutotta. Vasárnap, 14-én hazajöttünk. És hétfőn már úgy éreztem, hogy vége. Kedden pár csík még megjelent, de este már nem volt semmi. Viszont a következő ismét táborba jön meg.

Bocsi, a hosszú válaszért,csak gondoltam, jobb ha tudod, nekem mennyire el volt tolódva.

2013. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap megjött!! Nagyon erős:/
2013. aug. 18. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!