Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? ://

Ez mi lehet? ://

Figyelt kérdés

Általában nincs semmilyen nagy fájdalmam,mikor megjön.

Viszont tegnap este 7óra körül kaptam meg,és eléggé rosszul voltam. 10:30kor feküdtem le,de nembírtam elaludni,annyira fájt a hasam,és az alhas-tájékom. Szóltam anyukámnak,de nem adott rá gyógyszert. Kb. 20perc múlva sikerült végre elaludnom.Ma reggel pedig sokáig aludtam,és mikor ki akartam cserélni a betétet,valami kis fekete bogyókat láttam rajta,amiket eddig még nem..kb. 15-20db lehetett belőlük..Mi lehet ez?



2013. júl. 23. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:

alvadt vér

ha eddig nem fájt, az még nem garancia arra, hogy soha nem fog fájni

2013. júl. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

fekete bogyócskák?az alvadt vér az nemcsak simán fekete színű?!

amúgy már 2,5éve menstruálok,de se fekete bogyócskák,se semmilyen nagy fájdalmam nemvolt..

anyukámnak se..ma se fáj már,csak este fájt,de nagoyn..és szerintem köze lehet ezekhez a bogyócskákhoz..

2013. júl. 23. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:
igen lehet köze az általad nevezett "fekete bogyócskákhoz". és az valóban alvadt vér. bár én tampont használok, de amikor azt cserélek azon is látszik az alvadt vér. és ha nem csak simán vér távozik belőlem, hanem ilyen alvadt vér "darabkák" is, az bizony nekem jobban fáj, mintha csak a sima vér jönne. egyébként igaza van az előttem szólónak, attól, hogy eddig még nem fájt, attól még az elkövetkezendő 40 évben mondjuk még fájhat. nem kell aggódni. ez tök normális dolog.
2013. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tehát ezután mindig ennyire fog fájni?

Dehát senkinek a családznkban nemfáj(t),mikor menstruál(t)..

És az alvadt vért hogy lehetne megelözni,h ne legyen?vagy mit tudok ellene tenni?:|

És mondom:2,5éve menstruálok,de soha nemfájt még tőle ennyire semmim..14/L

2013. júl. 23. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Az alvadt vért nem tudod megelőzni, ez temészetes. Mindig távozik, csak lehet hogy máskor nem vetted észre. Lehet hogy néha egy front miatt, vagy más körülmények miatt fájni fog, tényleg nincs megírva, hogy mikor mennyire viseli meg a szervezeted. Ha később nem jelentkezik fájdalom akkor szerintem ne aggódj. :)
2013. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 I.need.it*-* ***** válasza:
a hosszú kimaradás után jön meg és eddig nem fájt akkor attól van nekem is azért volt.. és volt pár ilyen "bogyom" nekem is de nagyon kicsi.
2013. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,ment a zöld kéz!:)

Igen,távozott már,de nem pöttyöcskékben,hanem pacákban..

Ma már nemfáj..:)

És igen,frontérzékeny vagyok,de általában a fejem fáj akkor,és nem ennyire.. Lehet,h összefüggésben van a menstruációs enyhe fájdalom és a frontérzékenység?

2013. júl. 23. 16:22
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
az csak méhfal darabok voltak
2013. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!