Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszűrés / vizsgálat után...

Rákszűrés / vizsgálat után normális a fájdalom?

Figyelt kérdés
Alhasi panaszokkal mentem nőgyógyászhoz, aki azt mondta, hogy hüvelyi fertőzésem van és ez most fontosabb (tehát nem tudtam meg,hogy összefügg-e a kettő) KLION-D 100 nevű gyógyszert kaptam rá és elvégzett egy mintavételt is. Azóta nem kimondottan fáj, de "érzem" a hüvelyemben ezt a dolgot, kellemetelnül érzem magam és nem merek erőlködni, mert valami azt súgja, hogy fájna. Néha bele nyilal a fájdalom. Ez normális mintavétel után? Most voltam először nőgyógyásznál egyébként. 21/L
2013. júl. 22. 18:28
 1/6 gömbicica ***** válasza:
32%

szia.

hát leirásod alapján nem éppen jól sikerült első találkozásod a nőgyógyásszal :-(

érzed a hüvelyben azt a dolgot? ????????

nem mersz erőlködni, mert talán fájna?

A fájdalom hasi,vagy hüvelyi?

vérzésed volt esetleg vizsgálat után?

a tapintásos belső vizsgálat is fájdalmas volt?

vagy csak az eszközös mintavétel volt ami rossz volt?

2013. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem normális, az orvos valószínűleg durvább volt a kelleténél, vagy pedig tényleg hüvelyfertőzésed van és a már eleve gyulladt hüvelyfalnak rosszul esett a vizsgálat. Kenetet amúgy nem vett az orvos, hogy tényleg van-e fertőzésed és hogy egyáltalán milyen baktérium/gomba/vírus van? Milyen elmebeteg orvos kezel találomra?
2013. júl. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon kellemetlen volt, rémes volt a doktornő, alig állt szóba velem. azt mondta, hogy hüvelyfertőzésem van, felírja ezt a gyógyszert és kábé ennyi. azt is mondta,hogy a mintavétel után 1-2 napig normális a vérzés. fájdalmat nem említett és már köszönt is el. alhasi fájdalmam van, inkább nyilaló érzés olykor, nem folyamatos fájdalom és a hüvelyemben a vizsgálat óta érzek néha tompa fájdalmat. azt szerettem volna megtudni,hogy a rákszűrés után ilyen kellemetlen érzés szokott-e lenni, vagy csak nekem van? teljesen be vagyok pánikolva, nem tudom,hogy mi van most és veszélyes-e.
2013. júl. 22. 18:55
 4/6 A kérdező kommentje:
még az jutott eszembe,hogy az a pálcika vagy mi, amivel végezte a vizsgálatot, véres-váladékos volt. ez a gyulladás miatt volt, vagy a mintavétel? annyira nem tájékoztatott semmiről, hogy kétségbe vagyok esve.
2013. júl. 22. 19:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rákszűrés után lehetnek enyhe,görcsös fájdalmak, pontosan a "pálcától",ill. a vizsgálattól,amit a kefével végzett. Ezért is volt véres,ti.ilyenkor a méhszájról lekaparnak egy kis hámréteget,amit rákennek a tárgylemezre. Ez gyakran okoz vérzést azon a területen és fájdalmat is. Ha ettől van 1-2 nap alatt elmúlik. Ha nem ,menj orvoshoz,de lehetőleg máshoz :)
2013. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! :)
2013. júl. 22. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!