Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Be van dugulva a jobb fülem,...

Be van dugulva a jobb fülem, mit tegyek? Orvoshoz nem akarok menni

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pedig el kéne menned kimosatni a füled.
2013. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az fájdalmas?
2013. júl. 19. 13:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem fájdalmas fülmosás, csak kicsit kellemetlen. Első voltam.
2013. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Víz ment bele, vagy fülzsírtól, netán náthás vagy? Ha náthás, akkor orrcsepptől legtöbb esetben kidugul, ha a másik kettő, akkor fülészet.
2013. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
náthás vagyok,meg 1 hónapja voltunk kirándulni,és visszafelé uszodáztunk.
2013. júl. 19. 13:48
 6/11 A kérdező kommentje:
megkísérelhetem az orrspray-t?
2013. júl. 19. 13:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Novorin orrcseppet vegyél, nekem az múlt héten 2 becsepegtetés után elmulasztotta a füldugulást, ami nekem az erős náthától volt.
2013. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze nem a füledbe, az orrodba kell cseppenteni!


Ha az uszitól van, akkor dokihoz kell menni, és méghozzá mielőbb.

2013. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fülmosás bizonyos esetekben segít. Viszont sajnos nem mindig. Amikor repültem és bedugult, akkor mondták, hogy a nyomás miatt van és nem fogja a fülmosás rendbetenni. Azt javasolták, hogy fogjam be az orrom és fújjam ki a levegőt erősen. Az egyik fülemnél segített a másiknál nem.

Amikor náthás voltam akkor nekem az segített, amikor fújtam az orrom. Egy hét volt mirre rendbe jött, de utána semmi bajom nem volt.

Úszástól is dugult már be a fülem, mindig viszek magammal nyaraláskor Remo-Wax nevű cseppeket, estére néhány csepp és reggelre kidugul. Abban ráadásul van kis pumpa is, amivel kitudod öblíteni a füledet.

Ha gennyes, vérzik vagy fáj a füled, akkor egyből orvos! Hidd el csak rosszabb lesz ha nem mész el időben. Ha gyorsan cselekszel, akkor lehet, hogy elég lesz sima antibiotikumot szedni a gyulladt fülre, később viszont sérülhet a hallásod és nagyobb az esély, hogy felszúrják.

2013. júl. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Uszástól, náthától van. Fül kimosásnak semmi köze ehhez!

Próbáld befogni az orrod és fujogatni.

2013. júl. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!