Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tanácsot tudtok adni?

Tanácsot tudtok adni?

Figyelt kérdés
14/L vagyok és kicsi a mellem,szinte alig van,még soha nem szóltak meg érte,nem csúfoltak miatta,de engem mégis zavar és egyre jobban idegesít,már sírtam is amiatt h némelyik nálam 1-2 évvel fiatalabb lányoknak is nagyobb mellük van,gondolom h fogok még fejlődni de addig is mit tegyek h ez ne zavarjon? :(

2013. júl. 16. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. 20 éves korodig nőhet a melled.Az is befolyásolhatja,ha sovány vagy.
2013. júl. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sovány épp ez az :( 52 kiló vagyok
2013. júl. 16. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:

És hány cm magas? Mert a súlyodból még nem lehet eldönteni semmit.

Nekem is nagyon picik a melleim, 14 éves korom óta ugyanolyan méretűek. De én megbékéltem velük. Találok olyan ruhákat, amikben jól mutatok, más nem kell. Kicsit ducibb is vagyok talán, mint kéne, de ha fogynék, tudom, hogy eltűnne az a kevés kis cicim is, szóval inkább maradok ilyen :D

2013. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
160 cm vagyok és 52 kiló,vagyis nem vagyok túl magas,a súlyom meg rendben van (de nem vagyok azért sovány)
2013. júl. 16. 21:10
 5/6 A kérdező kommentje:
de,nemrég voltam egy orvosi vizsgálaton (sulihoz kellett) és ott azt mondták h teljesen rendben vagyok (fejlődés szempontjából értem)..És egyébként gondolom az is számít h anyukám is későn érő típus volt.
2013. júl. 16. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy teljesen rendben vagy! 14 évesen nem is kell felnőtt méretű mellednek lenni! Ne azt nézd, hogy más lánynak már nagyobb a melle, mert mindenki más ütemben fejlődik, de senki nem tehet róla, hogy hogyan és mikor! Még bőven van ideje nőni a mellednek!
2013. júl. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!