Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek volt már hasonló...

Valakinek volt már hasonló esete? és valami tanácsot tudtok adni?

Figyelt kérdés
nyáron 24 napos ciklusom volt szeptemberbe 29napra jött meg én utána 2x is 28 napra legutóbb 31 napra most járok a 32. napnál de még nem jött meg előjelek mind pl pattanások és ilyenek vannak. mindig pontos volt a menstruáciom de mióta elvesztettem a szüzességem ilyen össze vissza. ez probléma lehet vagy majd beáll?
2013. jan. 7. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is pontosan igy vagyok... mielőtt elvesztettem a szüzességem 35 napra jött mindig (tudom, h nem normális, de legalább pontos volt)... amióta elvesztettem mindig össze-vissza jött 28 és 35 nap között ingadozva. Még mindig nem állt be rendesen. Nem tudom mi lehet az oka, gondolom, majd beáll rendesen.
2013. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:) és te nem voltál vele nőgyógyásznál vagy kivizsgáláson vagy bármin?
2013. jan. 7. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Detto mint velem. Tini koromban 29 napos ciklusaim voltak, aztán ahogy elkezdtem szexuális életet élni teljesen összezavarodott. Többször voltam nőgyógyásznál (nem konkrétan emiatt), mindig megemlítettem, hogy rendszertelen a ciklusom, 27-34 nap között bármikor megjöhet. Mindegyik orvos azt mondta rá, hogy ezzel nincs semmi baj. Azóta már fogamzásgátlót szedek, szóval nem tudom, hogy beállt-e volna szabályosra, vagy maradt volna ez az ingadozás.
2013. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem voltam nőgyógyásznál. Őrizkedk az orvosoktól, úgyis vmi hülye hormongyógyszert irnának fel és az nem akarom, mert azzal rosszabbat csinálok. Majdcsak vhogy beáll rendesen.
2013. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!