Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sorstársaim, nagymellű nők!...

Sorstársaim, nagymellű nők! Tudtok tanácsot adni? (2 kérdés)

Figyelt kérdés
Nem szilikonciciről van szó. A melleim pár hónapja szó szerint megnőttek. Eddig B kosaras melltartót hordtam, komolyan pár hónap alatt egyre jobban kinőttem. Az alkatomhoz képest már nagynak számítanak, nemcsak szerintem. Egészséges, hogy ennyit nőttek, pedig már 18 éves vagyok és vagy 2 éve nem változott rajta semmi?? Mi történhetett? Szerintetek lehet valami bajom? A másik kérdésem, engem nagyon zavarnak, sok mindenben problémám akad miattuk. Pl: nem tudok hason fekve aludni, még írás közben is zavarnak, mert ahogy fent tartom a kezem, hogy elérjem a billentyűzetet nyomom őket, érzékenyek állandóan, nem tudok rendesen sportolni miattuk és ami a legzavaróbb, állandóan "ki kell tennem őket", mert ha zárt ruhában vannak, akkor olyan vagyok, mint egy galamb. De ha látszódnak, akkor folyton nézik őket. Mit tehetnék? Már a műtéten is gondolkodtam. Ezt fizetné a tb? Valaki hasonló helyzetben?
2012. dec. 22. 04:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Miért lenne fake, már bocs??? Ilyen hihetetlen, vagy egy deszka vagy és irigy? Hidd el, én sem akartam elhinni, de akkor biztos csoda számba megyek, hogy pár hónap alatt ezt történt velem. Biztosan írok vagy 20 oldalnyit éjszaka, csak úgy...heccből....pf...
2012. dec. 22. 06:49
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Normális hogy megnőtt! :) 21 éves korodig változhat a tested :)

Nekem is hirtelen úgy megnőtt, hogy borzalom. Elmentem dokihoz, mert én hormonproblémára gyanakodtam, de mondta hogy nyugodjak meg, csak változik a testem. :)

Fogadd el őket! :)

2012. dec. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a válaszod! Akkor egy kicsit megnyugodtam. De ez hirtelen nehéz elfogadni, mert én elkönyveltem magam kis mellűnek, vagy normális méretűnek és hirtelen ez lett belőle. Ha szilikonbeültetésen gondolkoztam volna, lett volna időm felkészülni rá, de így váratlanul... :/
2012. dec. 22. 06:58
 4/15 A kérdező kommentje:
21? Úristen, remélem tovább nem nőnek... :O
2012. dec. 22. 06:58
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Nyugiiii :D
2012. dec. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

EZ tényleg normális, emiatt ne idegeskedj.


Viszont keress tényleg JÓ melltartókat, (nem kinai meg a lehetö legocsóbb), amik tartanak, nem nyomnak össze, és mégsem emelik extrán ki a melleidet.

Idövel megszokod, hogy ekkorák, és attól kezdve nem fog zavarni, de ehhez az kell, hogy tényleg rendes melltartód is legyen, hogy ne kezdjenek lógni, ne kapj hátfájást a súlytöbblettöl, és ne ugráljanak összevisssza, ha mozogsz.

2012. dec. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
ha eddig B-s volt, akkor most mekkora? C-s? Hat az nem valami nagy... nekem E kosaras, megsincs utban sosem. Muteni tuti nem fohaj,
2012. dec. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
hopsz hirtelen elszaladt a valasz... szoval muteni tuti nem fogjak, amig egeszsegugyi panaszt nem okoz.
2012. dec. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Még nem tudom a méretét, mert nem vettem új melltartót, meg amikor b kosarasat hordtam is az már szűk volt alapból, csak én kellemetlennek érzem amikor veszem őket, így nem igazán szoktam. Meg az állásuk annyira még nem kívánja meg. Most éppen nem hordok direkt, olyan ruháim vannak, amik megtartják ahogy kell, de akkor is idegesítő. És alkatomhoz képest hidd el nagynak hat, többen cs@sz@g@tn@k is miatta. Alapjába véve már lassan tényleg egy nagy (illetve 2) nagy tőgyből állok. :(
2012. dec. 22. 09:00
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Én a nagyon jó sport melltartókra esküszöm.. Nem az ami úgy leszorít, hogy megfulladsz.. vannak igazán kényelmesek, szépen tartják és ráadásul nem is tűnnek akkora orbitálisan nagynak benne így végre tudok úgy beszélgetni, hogy az emberek a szemembe néznek.. Ezen kívül ügyesen kell ruhát választani.. Nézzd csak: [link]
2012. dec. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!