Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sorstársaim, nagymellű nők!...

Sorstársaim, nagymellű nők! Tudtok tanácsot adni? (2 kérdés)

Figyelt kérdés
Nem szilikonciciről van szó. A melleim pár hónapja szó szerint megnőttek. Eddig B kosaras melltartót hordtam, komolyan pár hónap alatt egyre jobban kinőttem. Az alkatomhoz képest már nagynak számítanak, nemcsak szerintem. Egészséges, hogy ennyit nőttek, pedig már 18 éves vagyok és vagy 2 éve nem változott rajta semmi?? Mi történhetett? Szerintetek lehet valami bajom? A másik kérdésem, engem nagyon zavarnak, sok mindenben problémám akad miattuk. Pl: nem tudok hason fekve aludni, még írás közben is zavarnak, mert ahogy fent tartom a kezem, hogy elérjem a billentyűzetet nyomom őket, érzékenyek állandóan, nem tudok rendesen sportolni miattuk és ami a legzavaróbb, állandóan "ki kell tennem őket", mert ha zárt ruhában vannak, akkor olyan vagyok, mint egy galamb. De ha látszódnak, akkor folyton nézik őket. Mit tehetnék? Már a műtéten is gondolkodtam. Ezt fizetné a tb? Valaki hasonló helyzetben?
2012. dec. 22. 04:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom te hogy csinálod, hogy téged nem zavar egyébként! Később majd lemérem és kiírom ide, hogy mekkora...
2012. dec. 22. 09:04
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket az egyik válaszolnak! Igen, normális ruhát is nehéz kapni magamra, nekem ez is új, mert most már nagyon hangsúlyt kapnak és ez nem jó..
2012. dec. 22. 09:08
 13/15 anonim ***** válasza:
80%

Lányok, akinek fáj a háta, forduljon hozzám! Ilyenről ugyan nem írtatok, de a nagy mellek gyakori következménye a hátfájás -- egyszerűen húzza a súly az izmokat.

Gyógymasszőr

2012. dec. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Bár én f.fi vagyok de megértem a problémád.Az élettársam is hasonló cipőben jár,bár ő ebből nem csinál ügyet,de pnaszkodik hátfájásra.Keress fel szakembrt,addig érdeklődj amig kapsz valakitől jó megoldást.Ne add fel,mert ez a gondod orvosolható valahogy.Nekem nagy fejem van,ráadásul nincs benne sok és sem,ez még nem cserélhető manapság.
2013. nov. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mindenképpen járj utánna miként kisebbíthető meg a melleid,mert igen kényelmetlen lehet ilyen súlyokat cipelni.Vlmi megoldás van,adig keresgélj v.kit amig nem találsz egy jó szakembert,NE ADD FEL!
2013. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!