Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem érzitek cikinek nagywc-re...

Nem érzitek cikinek nagywc-re menni, ha a barátotok is a közelben van?

Figyelt kérdés
nekem ez sok gondot okoz..
2009. okt. 18. 13:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

13:33nak


nem,nem 5 perc,mert mivel panel,behallani mindent:D

2009. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nem, nekem jól működik az emésztésem, bemegyek, 3 perc alatt megvagyok,mégcsak nemis szagos, kijövök, és ennyi.

kb észre sem veszi h szartam :D

2009. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%

deha észre is venné, akkor mivan? énis tudom h ő mikor megy szarni.

ő meg régebben megkérdezte tőlem, h mivan? én nem szarok? merthogy sosem lát szarnimenni:D

hát mondom ha neked ezkell.....aztán másnap bejelentettem h na megyek szarni:D

ésakkor mondta, hogy jolvanakkor, mostmár legalább tudom h egészséges vagy, mert teis szarsz:D


nemtom mit csináltok ebből akkora problémát. a szarás természetes. mindenki szarik. a barátod is. és az előző női is szartak. és kb leszarják a többiek h mikor szarik a kedvesük. nem ezen fognak rágódni a lakásban hogy. hmmm.....csajom épp szarik. kitérdekel?

2009. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen probléma nincs. Volt olyan befeszült kapcsolatom, ahol már a büfi is ciki téma volt, de mostani párommal egyszerűen semmi. Amikor eszeveszetten keresi a psp-jét vagy valami eddig olvasatlan újságot, akkor tudom, hogy wc-re készül... :D Én nem szoktam bejelenteni, végzek kb 5 perc alatt. Azért a hangokra próbálok koncentrálni, hogy ne szűrődjenek ki, de hát istenem, ha kell hát kell :D
2009. okt. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, én is úgy kaksizok hogy megpróbálom a zajokat minimálisra csökkenteni. Főleg, ha az ember nem figyel oda az étkezésére (zsíros kaják, mekis hambik, csoki, nem pedig zöldség-gyümölcs) akkor bizony a puki is már trotyi, amit azért nem szívesen hallat egy lányka.
2009. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!