Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg nem jó gyógyszert...

Tényleg nem jó gyógyszert bevenni menstruációs görcsnél?

Figyelt kérdés

Valakitől hallottam, hogy ő sosem vesz be fájdalomcsillapítót, bármilyen erősen is görcsöl, inkább végigszenvedi. Az ok pedig annyi, ha gyógyszert vesz be, megszűnnek az összehúzódások és nem tisztul ki annyira.


Ebben mennyi az igazság?



2013. jún. 23. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Semennyi, mert a fájdalomcsillapító nem a görcsöket csökkenti, hanem a fájdalomérzetet. A görcsök csökkentésére ott van a görcsoldó, de ettől sem lesz semmi probléma, ami ki akar jönni, az úgyis ki fog. Nyugodtan vegyél be gyógyszert, ha nagyon fáj.
2013. jún. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Aki kibírja görcsoldó és fájdalomcsillapító nélkül, annak nem is fáj igazán a hasa. Én elájultam, pedig hatott a gyógyszer. Akinek kell, használjon, akinek nem, az meg ne mérgezze a szervezetét gyógyszerekkel feleslegesen. De az amit mondott, butaság, aminek ki kell jönnie, kijön. :)
2013. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom, köszi a válaszokat! :)
2013. jún. 23. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!