Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyógyszert szedtek...

Melike11 kérdése:

Milyen gyógyszert szedtek menstruációs görcsre?

Figyelt kérdés
Én No*spa és Cataflan szedek.De néha ez se használ.

2013. febr. 26. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Buscopant próbáld meg.
2013. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én olyankor beveszek egy algopirint.
2013. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
általában ami van fájd. csill. aszpirin, panadol, coldrex, volt, h cataflamot, algoflex M-et. többnyire a mezeiek használnak
2013. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Algoflex-M
2013. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szia!


Én semmilyet nem veszek be. Pont elég méreg volt a fogamzásgátló a szervezetemnek. már azt sem szedem. A görcs természetes, mi lesz még szülésnél, ha ezt sem bírod ki? (nem rossz szándékból írom)


Különben meleg fürdő, és sok mozgás! Az segít. lehet, hogy a meleg víz kihoz egy adag vért, de engedd le utána a vizet, és kész. Vagy, ha ezt nem akarod, meleg vizes palackot tehetsz a hasadra.

2013. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gabica, miért kéne szenvedni, ha nem muszáj???
2013. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

miért kellene mindenre fájdalomcsillapítót bevenni?

Ha már tizenévesen is mindenre gyógyszert veszel be, mi lesz veled 50 60 70 évesen? Belőled fog megélni a gyógyszergyár!


Amúgy meg megszokás, és fájdalom kérdése. Mert van olyan nő/lány, akinek olyan erős a fájdalom, hogy akár is el tud ájulni! Vagy elviszi a mentő. Na, az olyan szedjen valamit.


De egy sima görcsöt egy kis sétával meg meleg vízzel el lehet mulasztani, és amúgy sem fáj sokáig, csak 2-3 nap.


És még ez semmi a szüléshez képest, amikor a csontok is szétnyílnak....


de ez az én egyéni véleményem. Mindenesetre meg lehet próbálni egyszer-egyszer gyógyszer nélkül is, és lehet dönteni, hogy ki mit bír.

2013. febr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem is szabad fürdeni, amikor menstruálsz. Csak zuhanyozni.
2013. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz senkinek, ha megfürdik. A mai víz már tele van klórral, meg egyéb vegyszerrel, nem kaphatsz el tőle semmit. A meleg víz meg döntés dolga. Igaz, hogy több vér kijön, de az amúgy is kijönne...akkor meg nem mindegy? Az a lényeg, hogy tiszta víz legyen, ne valaki más fürödjön az ember pl...


Nagyon jó görcsoldó, de nem szoktam nagyon forrót. Az nagyon kitágítaná az ereket.



Amúgy meg ez semmi ahhoz képest, ha valaki vízben szül. Akkor gyermekfejnyire van tágulva, mégsem lesz semmi baja. Akkor menzeszkor miért lenne???

2013. márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
'ne valaki más után' így akartam írni, bocsi
2013. márc. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!