Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek cukorbeteg ilyen...

Lehetek cukorbeteg ilyen "tünetekkel"?

Figyelt kérdés
elég sok vesebajom van. mármint : pljuniusban begörcsölt a vesém, akkor jártam korházban bár nem befekvös volt, de muszály volt elmenni fájdalomcsillapitóért, mert nem birtam tovább, és pont nyaraltunk. akkor volt minden vizsgálat,még ultrahang is. julius rendben ment. augusztusban begörcsölt a vesém kaptam rá megint gyógyszert kivizsgáltak nem találtak SEMMIT. szeptemberben minden oké volt, nem volt semmi baj. most októberben megint vacakol a vesém, fáj bele bele nyilal. azt észrevettem h energiaitalt hanyagolnom kell mert attól este fáj az egész oldalam, ha cukrot, sok csokit eszek egyszerre. nagyon vékony vagyok, 16 évesen kb 41 kg, 164 cm. és nemtudok hizni... pedig a pocimon nem spórolok. az tuti:D amit mekivánok megveszem jóizüen betömöm, itthon is szokott lenni fött kaja mindig eszek...de... :S a vesém meg minden 2.hónapban megpurcan. lehetek cukorbeteg?
2009. okt. 12. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Nem is tudom hogy jutott eszedbe.

(Egyébként az augusztusi kivizsgáláson kiderült volna)


Viszont én nem hagynám annyiban a dolgot, kideríttetném, hogy mi a baj a vesémmel. Vizsgáltasd ki magad.

2009. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a ciki h minden eggyes alkalommal kivizsgáltatom magam és az ég világon semmit nem találnak... vérvétel ultrahang vizeletvétel minden sz*rra elmentem már... annyi volt h a vizeletem nem volt jó arra kaptam is vmi jó erös gyógyszert... és most dettó az van mint akkor... most megint elmegyek kb megint lesz egy kinos napom h sehol semmi, kb már kitiltanak a rendelöből... csodálom h anya még hisz nekem... pedig tényleg fáj...:(
2009. okt. 12. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos hogy a veséd?

nem lehet petefészek vagy valami más?

amúgy azt nem értem hogy miért épp cukorbetegségre gondolsz,szédülsz is esetleg? ha igen akkor egyél egy kis csokit ha elmúlik akkor lehet cukorbetegség.

2009. okt. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tudom mien mikor fáj a petefészkem, az máshol van. ez a vesém.

azért gondolom mert ha sok édességet eszek egyszerre, nagyon meg tud fájdulni a vesém,olyan mintha nem birná a sok cukrot v nemtom... szédülni szoktam, az egyensújérzékem is borzalmas, de kezdek hozzászokni...:S valami ezekkel ? nemtom h irtam e fontosat ezekkel, de volt amit beleirtam a kérdésbe...

2009. okt. 14. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor épp szédülsz egyél meg valami édeset,cukrot pl.ha abba marad a szédülés akkor lehet szó cukorbetegségről.De ami biztosabb irány a doki.Jobbulást.
2009. okt. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!