Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg nem fognak nőni a...

Tényleg nem fognak nőni a melleim?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,"szivacsos" melltartót használok,mert egyáltalán nincsenek melleim.anyukám viszont mindig azzal idegesít,hogy ha ilyen melltartót fogok hordani,akkor nem fognak nőni a melleim :( igaz ez?
2009. okt. 8. 17:31
 1/6 anonim válasza:
100%
én is tizenhárom vagyok én sem vagyok egy kerek.. és engem is kicsit zavar h. nekem van a legkisebb az osztályba, de még csak 13 évesek vagyunk van még idönk ne izgulj.. (:
2009. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tényleg ne hordj olyan melltartót! én is ebbe a hibába estem. kb 12 éves koromba elkezdett nöni a mellem, akkor elkezdtem melltartót hordani, és teljesen leállt a növekedés. most 14 éves vagyok és ugyanakkora a mellem mint két éve, vagyis nagyjából nincs is mellem. úgyhogy most csak ritkán veszek melltartót, talán még nőni fog a mellem. vagy legalábbis remélem..
2009. okt. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy milyen melltartót hordasz, nem befolyásolja, hogy mekkorák lesznek a melleid. 18-20 éves korodig simán nőnek, ne izgulj, még nagyon az elején vagy a serdülésnek! :)


25/L

2009. okt. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy a melltartónak nem sok szerepe van abban, hogy mekkora lesz a melled. A szivacsos melltartókban sincs mellnagyobbodástgátló. Sokkal inkább a genetika határozza meg, illetve a testsúly is. (Mivel a mell legnagyobb része zsírszövetből áll, hízáskor gyakran nő, fogyáskor csökken a mérete) Várj még türelemmel, még nőhet, van rá pár éve, ne aggódj!

Az viszont tény, hogy a melltartók, különösen a merevítősek, akadályozhatják a vérkeringést és ez nem jó. Azt javaslom, ha nem muszáj, ne hordd, ha mindenképp kell ennyi ahhoz, hogy jól érezd magad mások előtt, otthon ne hordd és amúgy is minél kevesebbet.

2009. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne izgulj! Még csak most kezd megindulni a hormontermelésed!
2009. okt. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) hát igen,sajnos eléggé soványka vagyok,talán ez miatt van :S
2009. okt. 8. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!