Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lógni fognak a melleim ha...

Lógni fognak a melleim ha csak akkor hordok melltartót ha elmegyek valahová?

Figyelt kérdés

Otthon nem szeretem hordani mert kényelmetlen,meg elég kicsik is (75B) de nem szeretném hogy pár év múlva lógjanak.

15/L


2009. dec. 23. 17:54
 1/9 anonim válasza:
60%

Énsem hordom otthon..

nekem is 75B..

szerintem pont, hogy ezáltal nemfog lógni.

mivel így az izmok nem lazulnak el és később is lesz tartása..

2009. dec. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem is kell otthon. Én sem hordok, nekem is 75B-s. :)

Akinek nincs nagy melle, csak akkor hordjon,ha mozog(pl tesióra). Arra pont elég lenne. Csak cikis ha hideg van, én is hordok ha kimozdulok. :)

Akinek nagyok, annak jobban kell.

2009. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A melltartó mindenképp ajánlott a nagy mellű nőknek, mert a mell súlya lehuzza, kinyújtja a bőrt. Ha kisebb a melled, akkor nem muszáj állandóan viselni.
2009. dec. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2009. dec. 23. 18:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 85B-s.Ha kimozdulok akkor nekem szükségem van melltartóra mivel a 2 mellem eléggé eltérő méretű és melltartóval kevésbé látszik meg a tesiórák miatt is, meg hát ilyen korban már elvárja a környezeted hogy hordjad. :S

Itthon énsem hordom mert nem tartom szükségesnek.

2009. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és 14L
2009. dec. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ha suliban vagyok vagy kimozdulok otthonról akkor én is mindig veszek melltartót,de alig várom hogy hazaérjek és levehessem:D
2009. dec. 23. 18:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Én még a munkahelyen sem mindig hordok, igazából csak akkor ha átlátszó a blúz, vagy vékony anyagú, és átlátszódna a mellbimbóm. Amúgy 70A a méretem, szóval ennél kisebb csak a csecsemőknek van.


25/L

2009. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekemis 75B 20 éves koromban kezdtem el melltartót hordani, és NEM LÓG!!! de otthon továbbra sem hordom, csak akkor veszem fel, ha a felső megköveteli.

24L

2009. dec. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!