Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fognak megnőni a melleim?

Mikor fognak megnőni a melleim?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,1 éve menstruálok.A bimbóudvar kicsit duzzadt és megemelkedett úgy 1,5-2 éve.Nagyon kicsit nőtt akor a mellem,és azóta semmi.Mikor fog elkezdeni végre rendesen nőni?Már az összes osztálytársamnak nagy,kerek mellei vannak,dekoltált pólókat hordanak stb.Énis szeretnék kivágottabb felsőket hordani,de így elég röhejes lenne.
2009. okt. 10. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj sokan vannak így ezzel,biztos majd neked is szép nagyok lesznek.Ami késik, nem múlik. :)
2009. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A páromnak csak a fősuli idején nőttek meg teljes méretükre, addig minimális volt csak.. Aztán most terhes, én meg boldog ember :D
2009. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csak 18 után indult neki, de akkor aztán tényleg :) Ha egyébként is vékonyka alkat vagy, akkor még egy darabig nem is lesznek nagyok, de ne görcsölj ezen.
2009. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves serdülő lányok! Ne azt nézzétek, hogy a veletek egyidős lányoknak mekkora a melle, mert ez minden lánynál más! Van akinek hamarabb nő, van akinek később! Egy kis cicijű lány sem kevésbé jó és értékes, mint az, akinek nagy melle van!
2009. okt. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
De a nagyobb, formás mellekre jobb ránézni, mint a szúnyogcsípésekre. :)
2009. okt. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!Úgy tűnik nincs mit tenni,türelmesnek kell lennem :D
2009. okt. 11. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!