Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fel vagyok fázva?

Fel vagyok fázva?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj ha pisilek, és mindig ingerel. Nem csíp, meg semmi ilyesmi. A hüvelyembe a váladék is darabos. Mit tudok ellene tenni, hogy elmúljon? Forró kamillás fürdőt szoktam, meg sokat iszok.

2013. jún. 2. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne ha orvoshoz mennél.
2013. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg más baj? Holnap megyek majd.
2013. jún. 2. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Felfázás lesz szerintem, nálam az mindig folyást is okoz. Urológiára meg nőgyógyra is menj el!
2013. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez több minden lehet,a darabos váladék utalhat hüvelyi fertőzésre,gombára és fájhat is tőle a pisilés.Felfázás is lehet.Ha a nőgyógyász nemtalál semmit,akkor mindenképp menj el urológushoz,mert nekem is ez a problémám.A nőgyógyászom először nemtalált semmit,aztán elmúltak a panaszaim egy időre,de mindig visszatérnek.Aztán most gombát talált,kikezeltem egy hónapig,de megint fáj.Úgyhogy én is megyek az urológushoz.Olvastam,hogy húgycsőgyulladás is lehet,nekem már egyszer volt és nem kezelték ki jól,ezért visszatérhet:S,én most kipróbálom a cickafarok ülőfürdőt.
2013. júl. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!