Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász első alkalommal...

A nőgyógyász első alkalommal mit csinál a mellel?

Figyelt kérdés

Hallottam olyat,hogy megtapogatja,megmarkolássza.Ez mennyi ideig tart?Az egyik barátnőm már volt azt mondta,hogy neki 1-2 percet tapogatta,sőt még nyomkodta is.De valóban szokta nyomkodni?

16/l


2013. máj. 31. 17:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A melledet körbe tapogatja, és meg"markolássza" kicsit, ahogy fogalmaztál.

A mellbimbókat is összecsippenti és kicsit fejő mozdulattal meg húzza, hogy nem nedvedzik-e? (persze ez nem fáj!)

2013. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11:11

erre gondoltál?


"Ja és olyan nincs, hogy egyik ujját a hüvelybe, másikat meg a végbeledbe dugja"

2013. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem menj gyerek, vagy tini nőgyógyászatra először.
2013. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
De megis hogy a fraszban vizsgalnak vegbelen keresztul? Azzal hogy a fenekedbe dugja az egyik ujjat (fujjj!!!), mi a fenet allapithat meg?
2013. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ha valaki szűz, előfordulhat, hogy végbélen keresztül vizsgálják, hogy ne sérüljön a szűzhártya. Bár sztem amúgy sem sérül, mivel a tampontól sem lesz baja. Szóval benyúl, megkeresi a méhszájat-ugyanis végbélen keresztül is ki tudja tapintani, mivel a végbél és a hüvely fala gyakorlatilag egymás szomszédai-megtámasztja, és úgy ki tudja tapintani a méh méretét, helyzetét.
2013. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Keress női orvost az első vizsgálatra, az kevésbé kínos.
2013. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!