Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Élmények nőgyógyásznál...

Csajok! Élmények nőgyógyásznál. (? )

Figyelt kérdés

Első élményetek miylen volt nőgyógyásznál?

15 éves vagyok, anyukám el akar vinni, de még sose voltam és eléggé félek tőle.

Főleg h még semmi se volt bennem..magamnak se tudtam felnyúlni (egyszer próbáltam régebben de akkor eléggé fájt és abbahgytam)



2013. máj. 19. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi különös nem volt. Egy középkorú dokinőnél voltam, izgultam persze, de nem volt miért. Nem volt a drnő különösebben kedves, de bunkó sem. A mai fejemmel jobban megnézném kihez megyek először, mert azóta voltak már rossz tapasztalataim, de az elsővel tulajdonképpen mondhatjuk, hogy szerencsém volt.
2013. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem pontosan az első alkalomra, és mivel orvos fóbiám van, ez azt jelenti, hogy semmi vészesen kellemetlen dolog nem történhetett, mert akkor tuti emlékeznék rá.
2013. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szia. én ugyanannál a doktornál voltam első vizsgálatra, 2 éve, és most is nemrég. ez a második vizsgálat kellemetlenebb volt, mint az első. az első teljesen felejthető, nem fogod érezni nyugi:)
2013. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon rossz tapasztalatom volt! Első alkalommal a nőgyógyásznál azért voltam, mert rosszul lettem, és sürgősségire kellett mennem, éjszaka, ahol az akkor ébredt, morcos bunkó pasas volt, és hát... nagyon kellemetlen és megalázó élmény volt
2013. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem 16 éves korom környékén ráment az influenza a petefészkemre, legalábbis ezt mondták és anyum elvitt nőgyógyászhoz. Jót akart és bejött velem a vizsgálatra, fogta a kezem végig és közben együttérző arccal bámult, miközben a doki matatott bennem.. hát szörnyű érzés volt. Egyszerre van bennem egy férfi ujja és anyám keze a kezemben, aki még bámul is közben, hát ott rajöttem h nem kellett volna hagyni h bent legyen :) De a dokinak mondd h első alkalom lesz, ha normális akkor figyelmesebb lesz veled és nem lesz semmi baj. Nem vészes dolog és pláne nem ciki. A dokinak hidd el, nem te leszel az első pucér lány, nem a nőt nézi benned, hanem a vizsgálandó embert.
2013. máj. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Olyan nőgyógyászhoz menj nemtől függetlenül, akit sokan dicsérnek.
2013. máj. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen mentem először menstruációs fájdalmak miatt. Középkorú nőhöz mentem, normális és jó orvos. Elméletileg semmi különbség férfi és nő között, de egyénfüggő, van akinek számít, nekem is számított. Nem történt egyébként semmi extra. Csak ultrahanggal vizsgált, mert még nekem sem volt nemi kapcsolatom. Téged se fognak hüvelyen keresztül vizsgálni, ne félj :)

19/L

2013. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát fura volt. alig kérdezett valamit, csak belémvágta azt a kacsát, én meg fel is sikítottam egy kicsit, ő meg, jaj ennyire érzékeny,? nagyon ciki volt, oda se megyek többet...de túl lehet élni, csak szólj, hogy szűz vagy, ne járj úgy,mint én...
2013. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha teheted keress női orvost első alkalomra, talán kevésbbé érzed magad kiszolgáltatottnak.
2013. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem túl kellemes, de túl lehet élni.

Női orvoshoz menj, ha van felétek, úgy kissé elviselhetőbb.

2013. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!