Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hetek óta tartó gyomorfájdalom?

Hetek óta tartó gyomorfájdalom?

Figyelt kérdés

Kellemetlen erről beszélni, de már nagyon zavar. Hetek óta (3 vagy 4 hete) reggelente (általában nagydolgozás előtt) annyira elkezd görcsölni a hasam, hogy szinte kibirhatatlan. Azonnal rosszullét és talán hányinger. (nem a teherbeesős rosszullét, hanem inkább hasmenéses rosszullét). A furcsa az, hogy sokszor még nem is érzem, hogy kell majd nagydolgozni, máris nagyon görcsölök. Volt, hogy arra ébredtem éjjel, hogy görcsölök. Ezek a fájdalmak ahogy jönnek, el is múlnak. Pár másodpercig tart talán. De nagyon zavaró. Nem tudom mitől lehet.

Jóideje kávézom reggelente, üres gyomorra. Talán annak van valamilyen köze hozzá? Pár napja nem kávézok, várom a hatást, hátha elmúlik így lassan, de eddig semmi. Naponta egyszer (általában reggel) törnek rám a görcsök, de van, hogy délután is előjön pár másodpercre. Mi lehet? Remélem nem gyomorfekély?! Az étkezéssel vigyázok, mindig (plána ay utóbbi hetekben) rendszeresen eszem. (Addig is, de mostmár szinte óraműpontossággal).


2013. máj. 28. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Már rég orvoshoz kellett volna menned!
2013. máj. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek, hogy orvoshoz kell menned de addig is tudsz könnyíteni a fájdalmadon! A leírtak alapján, el van savasodva a szervezeted, ( lásd éhgyomri kávé). Lúgosítanod kell ami nagyon egyszerű! Reggelid, éhgyomorra: Reggeli előtt fél órával igyál fél liter tiszta vizet. Utána főtt kását,(zabpehely vagy köles), gyümölcsöt,magvakkal:lenmagpehely, szezámmag-pehely, Darált napraforgómag, búzacsíra, búzakorpa, darált-dió,1-1 evőkanállal. Össze is keverheted, (én is úgy szoktam). Kb. addig folytatod amíg jólesik! A családom 9 éve ezt fogyasztja! Sok sikert!
2013. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!