Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nögyógyászhoz érdemes szoknyás...

Nögyógyászhoz érdemes szoknyás egybe ruhába menni? SOS?

Figyelt kérdés

Ma megyek előszőr és egy olyan ruhát gondoltam felvenni, ami t nem kell levennem, hanem csak leveszem a bugyit és a székben felhuzom a szoknyát? Azt lehet?

Meg akkor a hasamat is csak a ruhán keresztül tudja majd tapogatni az nem baJ?

Azt nem szeretném hogy az egész ruhát le kelljen vennem, meg nem szeretnék gatyába se menni, hanem minnél több idejig szeretném "takargatni" magam, mert talán ugy elviselhetőbb lesz....:S


2013. máj. 13. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Jobb mint a nadrág.
2013. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem fogja levetetni azt is?? Szóval felhunám a szoknyát a székben, csak a hasamat ugye az egybe ruha miatt csak a ruhán keresztül tapogathatná. Az baj??
2013. máj. 13. 16:28
 3/9 anonim ***** válasza:

A hasadat szerintem nem ruhán keresztül fogja tapintani, szóval úgy menj, hogy a hasadról is fel tudd húzni a ruhát.

Mehetsz hosszabb felsőben is (+nadrág), az is takar, és azt könnyen fel tudod húzni amikor szükséges.

2013. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Le fogja vetetni, mivel így nem nem tudja normálisan megtapogatni a hasad és ami a nagyobb baj, hogy NEM FOGJA LÁTNI, amikor tapogat.

Válassz olyat ruhát, amit fel tudsz húzni a hasadon.

2013. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ágota Nóra ***** válasza:
Szerintem le kell venned.
2013. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A hasadat tuti nem szoknyán keresztül szeretné majd megtapogatni a doki, szóval feljebb kell húznod. Tunikát, hosszabb fazonú pólót könnyebben tudsz felhúzni.
2013. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen le fogja vetetni!

Menj szoknyában és hosszú felsőben.

1. bugyit le kell venned felfekszel szoknyát felhúzod.

2. alul felöltözöl és utána felsőt leveszed amig megtapogatja melleidet (bimbót is!)

3. felöltözöl és mwgbeszélitek, ha van mit.

2013. máj. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na voltam:D Nem volt semmi gáz, végülis egy hosszú polóba és gatyába mentem. Nagyon rendes normálsi volt az orovs, egyáltalán nem kell ettől az egésztől félni. Nem volt semmi para!!!
2013. máj. 13. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Én barátnőm is így ment egyszer, igaz neki nem ez volt az első, csak nem volt képben a dolgokkal és neki is le kellett vennie az egész egyberuhát. Gyakorlatilag meztelenül feküdt a széken mert neki mellvizsgálat is volt, mert kérte hogy azt is nézze meg. Persze a dokija rendes volt, adott neki egy lepedőt arra az időre.

Mivel látom hogy már írtad a dolgot így csak azért írtam azt ki hogy azért erre figyelj oda a későbbiekben is.

2013. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!