Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ennyire tampon ellenesek...

Miért ennyire tampon ellenesek itt páran?

Figyelt kérdés

És akik régóta használnak mik vélemények?

Még egy kérdés OB mininek van applikátoros változata?



2013. máj. 11. 22:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És férfiaknál is előfordul, ez is egy cikkben volt. ;)
2013. máj. 12. 15:56
 12/13 anonim válasza:
Én pl azt csináltam h megvettem az applikátort és kicseréltem a benne lévőt ob-ra.mert ami benne volt az gagyi volt. ://
2013. máj. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 female_superiority ***** válasza:
65%

Több, mint tíz éve használok rendszeresen tampont és betétet is vegyesen. Ha rendesen betartod a szabályokat (csak tiszta kézzel helyezed fel, nem alszol vele), akkor nem lesz semmi bajod, nekem sem lett.


Azért ennyire tampon-ellenesek páran, mert ez egy elég férfiuralta világ, a férfiak fejében pedig elég nagy tévképzetek élnek a tamponról (pl mivel ugyanoda dugod, sokan ilyen hűde élvezetes szexuális dolognak gondolják).

Namost minden szinten a férfiak diktálják a közgondolkodást, így sok Lány/Nő is meg van tévesztve.

Annyi hülyeséget olvasni/hallani főleg fiatalabb Lányoktól, hogy szinte fáj...


Applikátoros O.B.-t még csak külföldön láttam-igaz itthon nem is kerestem, mert már évek óta tamponoztam, mikor berobbant a dolog. Akkor vettem egy csomaggal, el is használtam, de már annyira rutinmozdulatokkal ment a felrakás, hogy nem láttam értelmét.

Kezdő tamponosnak viszont jó lehet :-)

2013. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!