Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a volt pasimmal szexeltunk...

Ha a volt pasimmal szexeltunk de azota megjott a menszeszem es mar megkene jonnie megint de regota akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 01:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy volt ez pontosan ??? Együtt voltál a volt pasiddal,utána megjött a vérzésed rendesen,a következő,hónapban pedig nem ? Igen,lehetsz terhes ... :s ! Bizony volt már akinek terhesség esetén is volt menstruációja az 1.-2 sőt 3. hónapban is .Én a helyedben tesztelnék !!!
2013. máj. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ahelyett, hogy potyára idegeskedj, vegyél egy tesztet.
2013. máj. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy milyen mennyiségű volt a menstruációd? Ha szokatlanul kevés és rövid ideig tartó... akkor jobb ha veszel egy tesztet. De én ezt csak egy felelőtlen tini pánikjának érzem! És ha majd egy múlva is késik vegyél még egyet!
2013. máj. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez volt az elso, de vedekeztunk es igazan nem is lehetett annak mondani :/
2013. máj. 6. 17:43
 5/5 anonim válasza:
hát nekem 3 hónapig megvolt, és a negyedikben nem jött meg..akkor mentem el dokihoz..és már 22.hetes voltam, nekem nem volt szokatlan a mensim, és semmi más jel nem volt, teszt is halvány volt..szóval mindenre van esély..
2013. máj. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!