Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes nők, tapasztalta...

Terhes nők, tapasztalta valaki, hogy terhesség alatt enyhén érdesebb a méhszáj körül?

Figyelt kérdés
Nem a nyak,hanem a lyuk körül.Kicsit meg vagyok ijedve,hogy ez normális e.Aki szokta magát vizsgálni,tapasztalt ilyet?

2013. máj. 1. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
biztos, h a méhszájra gondolsz? te felnyúlsz a méhszájadig?
2013. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt nem szabad benyulkálni, mert komoly gondok lehetnek belöle. Meg eleve nem tudm, mire jó, ha "vizsgálod" magad, mivel úgysem értesz hozzá, hacsak nem nögyógyász vagy.


A vizsgálatokat hagyd az orvosra.

2013. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jellemző ez a terhességre. Mikor a kisebbik fogant (peteérést figyeltük) a fogantatás után a méhszáj nagyon fent volt, ott is maradt, kemény volt és jól zárt (ahhoz képest, hogy egyszer szültem előtte). De érdes nem volt. Hogy később mi lett, azt nemtom, pozitív teszt után már nem néztem, mert felesleges, plusz árthat is. Ha terhes vagy, inkább hagyd abba az önvizsgálatot.
2013. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!