Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Nuvaring okozhat ennyire...

A Nuvaring okozhat ennyire durva tüneteket?

Figyelt kérdés

Tegnap volt 2 hete,hogy felhelyeztem az első gyűrűt,de azóta teljesen kifordultam önmagamból. Előtte is depressziós voltam,de most valami félelmetes,hogy mennyire. Iszonyú halálfélelmem van,egész nap azon jár az eszem,hogy meg fogok halni,felesleges csinálnom bármit is,mert meg fogok halni. Folyamatosan rosszakat álmodok,már reggel is úgy kelek fel,hogy sírás tör rám. Nem tudom uralni a gondolataimat. Egyszerűen szörnyű,félek mindentől. Csak sírok. Ezek a lelki tünetek. Testileg folyamatosan sok barna folyásom van,és rengeteg gennyes pattanás jön ki rajtam?

Okozhatja a Nuvaring? Mi történik ha előbb kiszedem?


Köszi a válaszokat!


2013. máj. 5. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát...ami azt illeti, a lelki részében nem vagyok biztos, hogy okozhatja -e, mert bár hat a hormonháztartásodra, de ezt én túlzásnak érzem... A barnás folyást és a pattanásokat viszont igen... És az úgy 2-3 hónap, amíg rendeződik... Ez természetes folyamat,szóval emiatt nem kell aggódnod... Én a lelki problémáidért jobban aggódok..:/

Ennek ellenére sem ajánlom a Nuvaring leszedését anélkül, hogy az orvosoddal konzultáltál volna! Méghozzá azért nem, mert most belenyúlt a hormonháztartásodba, ha jól vettem ki a szavaidból, már csak egy hétig kell fenn lennie, amikor amúgy is le kéne szedned... Szerintem azt nyugodtan megvárhatod, mert azzal kisebb gondot okozol, ha a következőt nem helyezed fel, mintha adsz plusz hormont a szervezetednek, majd idő előtt megvonod tőle... De térjünk vissza a depressziódra: azt mondtad, hogy régebb óta van, ez azt jelenti, hogy kezelteted? Csak mert ha nem, akkor itt lenne az ideje! nézd meg ezt a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=f9ueVQ-q4js

(nem az Istenes része a lényeg)

2013. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Depresszió esetén nem is igen kellene hormonális fogamzásgátlást használni. Igen, lehet tőle. Jobb lenne, ha abbahagynád.
2013. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, én is Nuvaringet használok, és nekem is pont ilyen lelki tüneteim lettek tőle, csak talán egy kicsit enyhébbek...szerintem is lehet tőle, mert én sem ilyen voltam amikor még nem használtam, nagyon durva egyébként :/
2013. júl. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!