Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha hamar beállt?

Normális ha hamar beállt?

Figyelt kérdés

Az előzőhöz képest pontosan 28 nappal utána jött meg. Kb. fél éve menstruálok.Ez azt jelenti hogy ezentúl pontos lesz?Úgy tudtam 1-2 év míg beáll...

13/L


2013. máj. 1. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez normális, de nem biztos, hogy mindig így lesz. Tényleg ne aggódj még.
2013. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyéni, hogy kinek mikor áll be. Egyáltalán nem jelenti azt, hogy ezentúl mindig 28 naponta fogsz menstruálni, bár az is elképzelhető. Azért azt illik tudni, hogy nagyon kevés nőnek pontosan 28 napos a ciklusa, és egy 3-4 nap ingadozás belefér. Ha egyszer 27 napra jön meg, egyszer meg 31-re, attól még szabályosnak mondható a ciklus. Nekem rögtön az elejétől megjött havonta, van, akinek pár hónapot kimarad, és utána lesz rendszeres 1-2 év alatt. Ha ezentúl mindig kb. ugyanannyi napra jön meg, akkor szerencsés vagy, mert hamar beállt, és tudod, hogy körülbelül mikor fog megjönni.
2013. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem jelenti azt. Egyébként nem a 28 nap jelenti azt, hogy pontos, valakinek 32 naponként jön meg és akkor az a pontos.

Amúgy én 7 éve menstruálok, az elmúlt 4-5 évben kb. 27-29 naponként jött meg, erre az elmúlt 3-4 hónapban 32 napokra váltott át..

2013. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!